
Зелений силіконовий чохол на Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) 2023 регульована підставка ABS
495 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: green_tpu_mipad6
Ударостійкий футляр у тонізуючому позитивному відтінку для досить великого планшета – це зелений силіконовий чохол на Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro)
Модель - Ivanaks TPU stand
колір – зелений (ligth green)
Захисний футляр із регульованою підставкою купують на будь-який із планшетів із наведеного списку внизу:
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Mountain Blue

Світлий зелений чохол Ivanaks stand tpu green на Xiaomi pad 6/6 pro допоможе Вам вирішити такі завдання:
- довірити користування планшетом дитині або дівчині, де є великий ризик випадково впустити досить важкий планшетний комп'ютер;
- вберегти корпус і торці Xiaomi pad від неминучого фізичного зносу при активному користуванні портативним пристроєм. Захисний матеріал стійкий до тертя, впливу сили, тиску і може зберегти крихкі стінки девайса при серйозних ударах і падіннях;
- встановити пристрій у горизонтальному положенні і не тримати напівкілограмовий планшет у руках. Підставка-регулятор працює в 3-х режимах і дозволить вибрати потрібний Вам кут розташування екрану;
- підніме настрій, адже світлий відтінок позитивно впливає на емоційний стан користувача планшета;
- забезпечить гарний захист для екрану, адже добре помітний і високий борт по краю дисплея - це теж фактор захисту пристрою;

Яке скло вибрати для планшета Xiaomi pad 6 Вам підкаже асортимент магазину Smarticase. Підібрати звичайне загартоване скло або функціональне із захистом очей, в упаковці виробника чи без неї – вибирати Вам. Клацніть на фотографію внизу! Знижка 19 гривень на будь-який варіант при покупці з чохлом!
Світлий зелений чохол Ivanaks stand tpu green на Xiaomi pad 6/6 pro з вбудованою пластиковою підставкою-регулятором дозволяє ширше використовувати можливо Ваш планшет. Вона може вийматися з паза футляра, тим самим зменшуючи вагу захисного кейсу. Зверніть увагу на кути захисного чохла, великі виступи – це захист пристрою у разі критичного падіння на тверду поверхню.




Завдання вибору чохла для планшета - це не просте завдання, особливо якщо ще не знаєш чогось хочеться конкретно. рекомендуємо познайомитися з асортиментом чохлів магазину Смартікейс та вибрати варіант під свої потреби. Клацніть на фото, переходьте до вибору!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 165.18 мм |
| Ширина пристрою | 253.95 мм |
| Товщина пристрою | 6.51 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi pad 6 / Xiaomi pad 6 pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | світлий зелений |
- Ціна: 495 ₴








