Зручний чохол-книжка Silk Stand Case (Silk SC) із широкими можливостями використання для смартфона Lenovo A5000 купити в магазині Smart Case за привабливою ціною

Чохол Silk SC — це більше, ніж просто захисний чохол для смартфона Lenovo A5000.
Це просто знахідка для власників смарту, яким важлива зручність використання чохла-книжки.
Купити чохол для смартфона Lenovo A5000 в ексклюзивному дизайні Silk SC — зробити подарунок собі або близькій людині за дуже гарну ціну!

Відео огляд чохла-книжки Silk SC для Lenovo A5000
Огляд разом зі смартфоном Lenovo A5000
Чехол Silk SC — зручний захисний чохол-книжка з безліччю переваг!
1. Приймання дзвінків без відкриття обкладинки. У обкладинці чохла Silk SC є простір, через який можна прийматидзвінки, вести розмову зі смартфона Lenovo A5000, відкривати чохол немає потреби.
А також вікно для перегляду повідомлень на дисплеї смартфона Lenovo A5000. Простір вікна захищений прозорою мембраною.


2. Вишуканий чохол-книжка з міцних якісних матеріалів (поліуретан) із шовковим ефектом. Із зовнішнього боку чохол-книжка покритий поліуретаном, він не ковзає в руках. Усередині чохла — композиція з практичної мікрофібри сірого кольору та напівпрозорого бампера.

3. Реальні захисні властивості чохла Silk SC, які оберігають Ваш смартфон Lenovo A5000 от повреждений. Усередині чохла-книжки передбачений прозорий бампер з міцного полікарбонату, у ньому зберігається смартфон Lenovo A5000. Саме такий варіант, міцна книжка + міцний бампер забезпечує максимальний рівень захисту смартфона, у цьому разі Lenovo A5000


4. Магнітний замок. В чохле Silk SC передбачений механізм для утримання чохла-книжки в закритому положенні, коли це необхідно. Магнітний замок вбудований у обкладинку чохла. Легко відкривається, просто закривається.

5. Фіксація в горизонтальному положенні. Ця перевага чохла Silk SC оцінять власники смартфона Lenovo A5000, які часто використовують ґаджет для перегляду фільмів, каналів на YouTube. Смартфон Lenovo A5000 можна просто та легко виставити у горизонтальну положення, водночас руки будуть вільні


Купити чохол для Lenovo A5000 у дизайні Slik SC можна розмістивши замовлення на нашому сайті через кошик покупок.
Обробимо Ваше замовлення максимально оперативно!
Чехол-книжка Silk SC — ідеальний форм-фактор захисного чохла для вимогливого власника смартфона Lenovo A5000
Чохол розроблений для захисту Вашої мобільної техніки
Розміри бампера:
140 х 72 х 10 мм.
Колір чохла — Рожевий
Купити чохол для Lenovo A5000 у дизайні Silk SC може будь-хто охочий із будь-якої точки України!

Доставка кріплень (12 гривень) і Новою Щокою (від 25 гривень), Інтаймом (від 21 гривен) з оперативним відправленням!
ВАРИАНТЫ ЦВЕТОВ ЧЕХЛА SILK MC ДЛЯ Lenovo A5000
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Lenovo |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Поліуретан |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Lenovo A5000 |
| Виробник | Lenovo |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Глибина | 10 мм |
- Ціна: 230 ₴










