
Лавандовий чохол книжка на силіконі на планшет Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) 2023, ivanaks flat lavander
459 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3002
Прикрасить будь-який планшет, додасть захисних характеристик та зручності у користуванні користувачеві - це чохол лавандовий книжка на силіконі на планшет Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) 2023, ivanaks flat
Модель - Ivanaks flat
колір - лавандовий (lavander)
Забезпечити захист для планшета Ви можете, якщо модель пристрою зі списку збігається з Вашим:
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Mountain Blue

Найважливіше, що потрібно знати про модель чохла Flat:
- Гнучкий футляр дозволяє безпечно одягати та знімати обкладинку з планшета Xiaomi pad 6, надійно фіксувати пристрій, уберегти від руйнування при ударах;
- один із найлегших чохлів книжок із тривалим терміном користування;
- захисний бортик для захисту дисплея та камери пристрою.
- комфортний перегляд відео, спілкування в месенджерах та читання за рахунок горизонтального розташування планшета на рівному столі
- матова поверхня спрощує очищення обкладинки та підвищує чіпкість, знижуючи ризик вислизання;


Захисне скло значно знижує ризик пошкодження не захищеної частини планшета. не ігноруйте можливість купити гарне скло на Xiaomi pad 6 із знижкою 19 гривень на будь-який варіант. Клацніть на фотографію внизу!
Захисний чохол книжка Ivanaks Flat Lavander на Xiaomi pad 6/ Ксяомі пад 6 про в кольорі лаванда виглядає дуже красиво і модно. Однотонне виконання підходить для користувачів будь-якого віку. Класичний варіант чохла книжки з силіконовим футляром у ніжному відтінку лаванди допоможе індивідуалізувати Ваш девайс, забезпечити гідний варіант захисту та можливість переміщати планшет у різні місця за потребою.




Велика колекція найпрактичніших варіантів чохлів зібрана в одному місці, оформлена реальними фотографіями та короткими описами, щоб процес вибору чохла був максимально швидким. Клацніть на зображення внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 165.18 мм |
| Ширина пристрою | 253.95 мм |
| Товщина пристрою | 6.51 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi pad 6 / Xiaomi pad 6 pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | лаванда/сизий |
- Ціна: 459 ₴









