
Рожевий чохол-книжка на силіконі на Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) 2023, ivanaks flat pink для дівчини
459 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3004
Підходить для дівчат і жінок, чарівний позитивний відтінок обкладинки надихає і бадьорить Ваш настрій — це м'ятний чохол книжка на силіконі на Xiaomi pad 6 (Сяомі пад 6 Pro) 2023, ivanaks flat Mint green
Модель - Ivanaks flat
колір - м'ятний/світлий зелений/Mint green
Як не промахнутися з вибором моделі? Дуже просто — знайдіть свою модель у списку нижче:
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Mountain Blue

Особливості, які Вам сподобаються в чохлі Flat castr:
-
гнучкий TPU футляр, створений спеціально під розмір планшета Xiaomi Pad 6, гарантує безпеку та зручність використання дома и на учебе или работе. М'ятний фуляр легко надівається і знімається на корпус пристрою, надійно фіксуючи Сяомі падіння 6 і попереджаючи його від пошкоджень під час ударів;
-
модель flat — один із найлегших і довговічних варіантів обкладинки з мінімальними габаритами та витонченим дизайном без надмірностей;
-
край футляра утворює захисний бортик над дисплеєм, який додатково захищає тендітну скляну поверхню камери вашого пристрою;
-
завдяки горизонтальному встановленню на рівній поверхні, користувач може комфортно насолоджуватися переглядом відео, спілкуванням у месенджерах і читанням, малюванням або іграми;
-
матова поверхня гарантує кращий чіпкість із поверхнею планшета та зниження ризику упустити девайс, вона менше збирає сліди відбитків пальчиків;


Про користь захисного скла говорити не доводиться. Залишається лише необхідність вибрати варіант, який Вам підходить за параметрами та ціною. Даруємо знижку 19 гривень на будь-яке скло під екран Xiaomi pad 6. Клікайте на світлину внизу!
Світлий зелений чохол книжка Ivanaks Flat Mint green на Xiaomi pad 6/Ксяомі пад 6 про в кольорі м'ята формує повноцінну броню навколо планшета, що дає змогу користуватися пристроєм із задоволенням і безпечно. Варіант ідеально підходить для дівчат і жінок через світловий відтінок та ідеальне поєднання легкості та довговічності.




Колекція практичних чохлів для планшета Xiaomi pad 6 — в одному місці вже зібрана! Реальні фото та короткі описи для швидкого вибору. Натисніть на зображення внизу і вибирайте
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 165.18 мм |
| Ширина пристрою | 253.95 мм |
| Товщина пристрою | 6.51 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi pad 6 / Xiaomi pad 6 pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | світлий рожевий (кремовий) |
- Ціна: 459 ₴









