
Блакитний чохол книжка на силіконі на Xiaomi pad 6 Mountain Blue (сяомі пад 6)
459 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3005
Красивий відтінок зі світлого синього кольору поєднується з міцним еластичним полімером футляра з TPU - це блакитний чохол книжка на силіконі на Xiaomi pad 6 Mountain Blue.
Модель - Ivanaks flat
колір - блакитний лід / гірський синій/ Mountain Blue
Які моделі планшета будуть відповідними під чохол - це можна побачити зі списку внизу:
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/128GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Black
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Gold
- Xiaomi Pad 6 Pro 8/256GB Mountain Blue
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Black
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Gold
- Xiaomi Pad 6 6/128GB Mountain Blue

Чим Вам сподобається чохол із силіконовим футляром для планшета Xiaomi pad 6:
-
стильний зовнішній вигляд та дизайн. Однотонне виконання у відтінку блакитної криги виглядає ефектно і солідно. Сам кейс тонкий та акуратний, без малюнків та інших дратівливих елементів. Сподобається дорослим та дітям.
-
смарт обкладинки. Передня кришка аксесуара виконує кілька функцій, найважливіша з яких, ймовірно, захист дисплея під час переміщення пристрою. Також вона переводить дисплей в режим сну, включаючи функцію смарт
-
позиція для горизонтального розміщення планшета допоможе отримати максимум задоволення від дозвілля, коли хочеться подивитися фільм або відео на YpuTube
-
ударостійкий футляр з TPU служить стійкою бронею для корпусу планшета Xiaomi Pad 6. Футляр щільно утримує планшет, закриває зовнішні торці пристрою, закриває бортиком камеру;
-
матова поверхня обкладинки зменшує ризик випадкових вислизань пристрою


Вибрати скло на будь-який бюджет - це найпростіше зробити в магазині Смартікейс. Вибирайте варіант комплектації, тип захисту та отримуйте знижку 19 гривень на комплект "чохол + скло", Клікайте на фотографію внизу!
Блакитний чохол книжка Ivanaks Flat Mountain Blue на Xiaomi pad 6/ Ксяомі пад 6) із силіконовим футляром дозволяє безпечно переміщати планшет у сумці, рюкзаку або навіть у руках. Захист на 360 градусів охоплює всі сторони пристрою, у тому числі торці, які найчастіше затираються та дряпаються. Гарний відтінок обкладинки не залишить байдужою Вашу дівчину, кохану сестру чи дорогу Вам маму. Модель flat case - це втілення легкості та міцності в мініатюрному дизайні.




Широка колекція захисних чохлів та обкладинок для Xiaomi Pad 6 тепер доступна в одному місці з реальними фотографіями! Магазин Смартикейс пропонує товари зі зрозумілим описом, щоб ви могли швидко вибрати ідеальне рішення. Просто натисніть на фотографію внизу і зробіть свій вибір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Блакитний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 165.18 мм |
| Ширина пристрою | 253.95 мм |
| Товщина пристрою | 6.51 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi pad 6 / Xiaomi pad 6 pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Mountain Blue ( блакитний гірський) |
- Ціна: 459 ₴









