
Захисний чохол кишеня для Xiaomi Redmi Pad SE (2023), повстяний сірий протиударний
170 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: karman_redmi_se
Найпростіший спосіб убезпечити корпус та екран планшета, особливо при частому переміщенні пристрою в сумці або рюкзаку, при поїздках та в екстремальних умовах роботи – це повстяний чохол кишеню для Xiaomi Redmi Pad SE (2023).
Матеріал - синтетична повсть
Розміри чохла можна розділити на зовнішні та внутрішньо (корисні). Детально можна ознайомитись на фотографії.

Ударозахисний чохол для планшета Xiaomi Redmi Pad SE вирішує такі завдання:
- мінімальний ризик пошкодити пристрій при розміщенні планшета поряд з іншими речами в сумці, рюкзаку та міцніше ручної поклажі, тобто є фактор тиску на планшет від інших речей. Товщина стінок чохла кишені дозволяє м'яко гасити удари і силу тиску;
- ідеальне рішення для планшета з коробки, коли не хочеться використовувати класичний захисний чохол-книжка або чохол-футляр, але потрібен інший формат;

Захисний чохол кишеню Xiaomi Redmi Pad SE (2023) забезпечує об'ємний захист на всі 360 градусів, планшет утримується в чохлі за допомогою клапана на липучці, що дозволяє контролювати розміщення пристрою в чохлі. Краї аксесуара прошиті, відтінок - темний. Вага – ультралегка.



Ударозахисний чохол кишеня для планшета Xiaomi Redmi Pad SE дозволяє швидко та просто, легко та дешево забезпечити базовий рівень захисту планшета та підвищити безпеку переміщення пристрою під час прогулянок та поїздок.
Доставка по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Повсть |
| Тип застежки | Липучка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 167 мм |
| Ширина пристрою | 255 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi Redmi Pad SE |
- Ціна: 170 ₴






