
М'ятний чохол-книжка на Xiaomi Redmi Pad SE (Ксіомі редмі па сє), твердий футляр
469 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: mint_tri fold_redmise
Чарівний відтінок обкладинки, близький до кольору морської хвилі, у парі з твердими стінками з полікарбонату формують надійний захист для планшета - це м'ятний чохол книжка Xiaomi Redmi Pad SE Mint Green (VHU4453EU) (Ксяомі редмі пад се), твердий футляр
Модель - Ivanaks Tri fold
колір - м'ятний зелений (Mint Green)
Захисний чохол підходить лише на "SE" версію і Вашу модель можна перевірити у списку внизу:
- Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray (VHU4448EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Mint Green (VHU4453EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Lavender Purple (VHU4451EU)

Особливості моделі Ivanaks Tri fold hard можна поділити на такі:
-
тверде виконання кейсу вселяє впевненість, відразу як одягли обкладинку і взяли планшет у руки. Тактильно відчутна міцність дозволяє бути впевненим, що девайс буде захищений від появи подряпин або подряпин, причому як з тильного, так і з робочого боку;
-
магнітна обкладинка служить захистом для дисплея Xiaomi Redmi pad SE, оберігає від ударів крихкий екран, особливо при переміщенні пристрою на навчання, на роботу, на дозвілля. Обкладинка служить підставкою і чохол можна розташувати горизонтально. ;
-
магніт Sleep/Wake переводить у сон пристрій при закритті обкладинки футляра та економить витрату батареї планшета;
-
повний доступ до дисплея планшета без будь-яких фізичних обмежень

Не варто легковажно ставитися до захисту планшетного екрана з великим дисплеєм. Дисплей 11 дюймів краще убезпечити загартованим прозорим захистом. Купити гарне захисне скло на Xiaomi redmi pad se можна в магазині Смартікейс разом із безпечною упаковкою за рахунок магазину. Пакуємо самі, щоби мінімізувати ризики пошкодження товару.
Вся необхідна інформація про загартоване скло буде доступна за посиланням - клікайте на фотографію внизу!
Захисний чохол книжка Ivanaks Tri fold Hard для Xiaomi Redmi Pad SE з магнітною обкладинкою підходить для версії Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Mint Green і дозволяє використовувати технічні можливості пристрою максимально. Для читання книг, пошуку інформації в інтернеті або малювання можна використовувати кутове розташування чохла. Комфортно подивитися фільм дозволяє горизонтальне розташування.




Скільки часу ви готові витратити на вибір захисного чохла? Якщо Вам важливо швидко і просто оглянути найдостойніші варіанти обкладинок для планшета Редмі пад Се і порівняти варіанти - клікайте на фотографію внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 167.1 мм |
| Ширина пристрою | 255.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Redmi Pad SE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | м'ятний/світлий зелений |
- Ціна: 469 ₴










