
Кольоровий чохол книжка для дівчинки на Xiaomi Redmi Pad SE (Ксяомі редмі пад се), твердий футляр метелика
489 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: butterfl_tri fold_redmise
Не лише як яскрава обкладинка з малюнками та орнаментами, а й для реального захисту корпусу та екрану при частому використанні вдома та поза його межами - це кольоровий чохол-книжка для дівчинки на Xiaomi Redmi Pad SE (Ксіаомі редмі пад се)
Модель - Ivanaks Tri fold hard
Колір - метелики (butterflies)
Обкладинка з малюнком підходить тільки і саме на "SE" версію. деякі моделі Xiaomi Redmi Pad представлені внизу:
-
Redmi Pad SE 6/128GB Graphite Gray
-
Redmi Pad SE 6/128GB Lavender Purple
-
Redmi Pad SE 6/128GB Mint Green
-
Redmi Pad SE 8/128GB Graphite Gray
-
Redmi Pad SE 8/128GB Lavender Purple
-
Redmi Pad SE 8/256GB Graphite Gray
- Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray (VHU4448EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Mint Green (VHU4453EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Lavender Purple (VHU4451EU)
-

Найважливіше, що вас зацікавить у моделі Tri fold hard:
-
Тверда обкладинка з 3-х шаровим гнучким покриттям - кришка служить міцною бронею для екрану Xiaomi Redmi Pad SE, захищаючи крихкий дисплей від ударів, особливо під час перевезення пристрою в дорозі на роботу, навчання або на відпочинок. Кришка також виконує роль підставки, дозволяючи розмістити планшет горизонтально, що вирішує проблему зайнятих рук користувача;
-
Відчутна на дотик твердість корпусу впевнює в надійності чохла одразу після установки на планшет. Xiaomi redmi pad SE в твердій броні захищений від появи подряпин, сколів та глибоких подряпин;
-
Функція розумного сну автоматично переводить дисплей пристрою в вимкнений режим, що допомагає економити заряд батареї планшета.;
-
Користувач не обмежений в роботі з планшетом, пальцями можна натискати будь-яку точку на екрані, всі порти та роз'єми доступні для підключення;

Щоб захисне скло доїхало цілим, магазин Смартікейс проводить упаковку власноручно, що значно знижує ризик отримати пошкоджене захисне скло. Про користь та необхідність скла для захисту екрану говорити не доводиться, це очевидні речі. Отримуйте знижку 20 гривень за замовлення комплекту!
Вся необхідна інформація про загартоване скло буде доступна за посиланням - клікайте на фотографію внизу!
Яскравий чохол-книжка з малюнком Ivanaks Tri fold Hard Butterflies для Xiaomi Redmi Pad SE з твердим футляром задуманий як кольоровий шедевр зі світлим фоном та кольоровими узорами, одягнений на твердий каркас з міцного та легкого пластика ABS, удосконаленого додаванням розумного поглиблення у сон та корисного для подорожей магнітного утримання обкладинки.




Щоб правильно одягти ваш планшет, потрібно вибрати надійний та оригінальний чохол на Xiaomi Redmi pad se, щоб костюмчик сидів "як з іголочки". Вибирайте обкладки в магазині Смартікейс - клікайте на фотографію внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 167.1 мм |
| Ширина пристрою | 255.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi Redmi Pad SE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Метелики і квіти |
- Ціна: 489 ₴









