
Чохол книга на Xiaomi Redmi Pad SE Graphite Gray (VHU4448EU) (Ксяомі редмі пад се), твердий сірий футляр- книжка
469 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: grey_trifold_redmise
Якщо вам потрібен не вибагливий колір, візуальне відповідності кольору Graphite Gray та тверда полікарбонатна обкладинка, то вас точно зацікавить книжковий чохол для Xiaomi Redmi Pad SE (VHU4448EU) (Ксяоми редми пад се)
Модель - Ivanaks Tri fold hard
колір - сірий (Graphite Gray)
Однокольоровий вигляд обкладинки з твердим футляром можна безпечно придбати для таких моделей планшета:
- Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray (VHU4448EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Mint Green (VHU4453EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Lavender Purple (VHU4451EU)

Особливості, які ви знайдете при використанні обкладинки Ivanaks Tri fold hard:
-
Суворий дизайн: Спокійний сірий колір надає чохлу унікальний вигляд і діловий стиль. Цей відтінок підкреслює індивідуальність власника та елегантність пристрою;
-
Надійний захист: Твердий футляр ззовні покритий штучною шкірою PU, а всередині мікрофіброю, що забезпечує надійний захист поверхонь планшета від подряпин, ударів та зовнішніх впливів, забезпечуючи довгий строк новизни пристрою;
-
Зручне використання: Дизайн чохла продуманий до дрібниць і дозволяє отримати доступ до всіх портів та функцій планшета Xiaomi redmi pad se VHU4448EU без жодних перешкод. Чохол Ivanaks Tri fold hard зручний у повсякденному використанні вдома, на навчанні, на роботі;
-
Робота магнітів: Магнітна застібка надійно утримує кришку футляра та запобігає самопроізвільному відкриванню під час переміщення;
-
Функція смарт обкладинки дозволяє перевести пристрій в автоматичний сон та вимкнення живлення.

Дозвольте собі придбати закалене скло 2,5d, щоб забезпечити безпечне використання крихкого екрану дорослими користувачами та дітьми. Міцна броня охороняє від подряпин, а також, у деяких випадках, від ударів, що можуть розбити дисплей.
Вся необхідна інформація про скло та його характеристики буде доступна за посиланням - клацайте на фотографію внизу!
Сірий чохол книжка однотонний Tri fold hard Graphite Gray на планшет Xiaomi Redmi Pad SE VHU4448EU - еталонний варіант для домашнього використання планшетів, для бізнес зустрічей і ділових поїздок, для роботи та дозвілля. Міцна обкладинка та сучасні матеріали подарують вам позитивний досвід від використання чохла з планшетом.




Велика колекція обкладок і футлярів для версії SE з діагоналлю 11 дюймів зібрана в одному місці, де є як живі фотографії, так і зрозумілі характеристики кожної з моделей. Переглянути асортимент товарів від магазину "Smarticase" - клацайте на фотографію!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 167.1 мм |
| Ширина пристрою | 255.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi Redmi Pad SE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | сірий (Gray) |
- Ціна: 469 ₴









