
Чорний чохол книжка з малюнком на Xiaomi Redmi Pad SE (Graphite Gray) (Cяомі редмі пад се), очі (eyes)
489 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: eyes_trifold_redmise
Візерунок, який надає життя вашому планшету, тверда обкладинка з можливістю захисту екрану і корпусу планшета - чорна книжкова обкладинка із зображенням для Xiaomi Redmi Pad SE (Графітовий Сірий)
Модель - Ivanaks Tri-fold hard
Колір - очі (не торкайся мене)
Тверда книжкова обкладинка вирішує проблему безпечного використання таких планшетів:
- Xiaomi Redmi Pad SE 4/128 ГБ Графітовий Сірий (VHU4448EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 4/128 ГБ М'ятно-Зелений (VHU4453EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 4/128 ГБ Лавандово-Фіолетовий (VHU4451EU)
-
Redmi Pad SE 6/128 ГБ Графітовий Сірий
-
Redmi Pad SE 6/128 ГБ Лавандово-Фіолетовий
-
Redmi Pad SE 6/128 ГБ М'ятно-Зелений
-
Redmi Pad SE 8/128 ГБ Графітовий Сірий
-
Redmi Pad SE 8/128 ГБ Лавандово-Фіолетовий
-
Redmi Pad SE 8/256 ГБ Графітовий Сірий

Основні моменти, на які варто звернути увагу:
-
Тверда обкладинка, де відчувається міцність обкладинки та реальний захист всієї поверхні пристрою на 100%.
-
Живий дизайн. Тематичний дизайн надає характер вашому планшетному пристрою, а сміливий і суворий вигляд обкладинки виглядає весело та оригінально.
-
Захисні можливості відповідають стандартам оригінальної обкладинки, з надійним і чітким встановленням на корпусі, з вільним доступом до отворів, кнопок та всього дисплея без винятку.
- Розумна обкладинка переводить дисплей в автоматичний глибокий сон, усуваючи потребу в використанні кнопки живлення.

Використання захисного скла для екрана планшета - правильне рішення, якщо ви цінуєте свої гроші.
Уся необхідна інформація про скло та ціни за моделлю Xiaomi Redmi Pad SE доступні за посиланням - перейдіть, натиснувши на фотографію нижче!
Чорна книжкова обкладинка із зображенням для Xiaomi Redmi Pad SE (Графітовий Сірий) - не останній варіант, який може зацікавити вас як користувача планшета. Огляньте колекцію від магазину "Смартикейс" і оберіть один або кілька варіантів для себе та своїх близьких, натисніть на фото нижче
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 167.1 мм |
| Ширина пристрою | 255.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Redmi Pad SE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | eyes ( не чіпай мене) |
- Ціна: 489 ₴










