
Кольоровий чохол книжка з котиком на Xiaomi Redmi Pad SE (Cяомі редмі пад се), сонний кіт (good night)
489 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: lazycat_trifold_redmise
Веселий сюжет зі смішним персонажем на яскравій обкладинці зі синіми та молочними відтінками - кольоровий чохол-книжка з котиком для Xiaomi Redmi Pad SE (Сяомі редмі пад се),
Модель - Ivanaks Tri fold hard
колір - сонний кіт (good night)
У комплекті з таким чохлом планшет зі списку отримує тверду сучасну броню для пристрою в цілому:
-
Redmi Pad SE 6/128GB Graphite Gray
-
Redmi Pad SE 6/128GB Lavender Purple
-
Redmi Pad SE 6/128GB Mint Green
-
Redmi Pad SE 8/128GB Graphite Gray
-
Redmi Pad SE 8/128GB Lavender Purple
-
Redmi Pad SE 8/256GB Graphite Gray
- Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray (VHU4448EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Mint Green (VHU4453EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Lavender Purple (VHU4451EU)

Чому вам сподобається чохол Ivanaks Tri fold Hard:
-
чітке прилягання до планшета. Футляр виготовлений чітко під модель планшета 11-ти дюймів, технічний код моделі планшета 23073RPBFG, 23073RPBFC, 23073RPBFL, що виключає перекриття функціональних отворів або камери пристрою. Обкладинка одягається з невеликим зусиллям (методом поступового прокладання по краю) і не зісковзується з пристрою;
-
смішний малюнок, який можна з повагою подарувати дитині та дорослому користувачу планшета. Контрастне поєднання відтінків білого і синього робить пристрій більш помітним, оригінальним зовні. Фарби обкладинки чіткі та яскраві;
-
стандарт захисту планшета, який оберігає від виникнення дрібних пошкоджень корпусу та подряпин на екрані;
- використання планшета в режимі підставки, вирішує завдання навчання на дистанційному занятті, при спілкуванні по відеозв'язку/

Враховуючи, що використання планшета відбувається в відкритому положенні, існує великий ризик подряпати дисплей гострими предметами або впасти щось важке на екран. Зменшити ризик непотрібних витрат можна за дуже низьку ціну. Купіть закалене скло на Xiaomi Redmi Pad SE в магазині "Смартікейс".
Реальні знімки і зрозумілі характеристики скла можна знайти за посиланням - клацніть на фото внизу!
Чохол-книжка Ivanaks Tri fold hard Cat на Xiaomi Redmi Pad SE в розцвітці "good night" підходить для використання дітьми. Дитина буде рада використовувати планшет із яскравим, унікальним малюнком. Обкладинка виконана з використанням основних молочних і темно-синіх відтінків, є напис "Спокійної ночі" англійською мовою. Цікава особливість обкладинки - автоматичне поглиблення в сон завдяки взаємодії з датчиком Холла. Зручно!




Широка палітра відтінків, гарний вибір малюнків для користувачів усіх вікових груп, зрозумілі описи та реальні фотографії - клікайте на фото та перейдіть до групи з чохлами магазину "Смартікейс".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 167.1 мм |
| Ширина пристрою | 255.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi Redmi Pad SE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Надобраніч ( Сонний кіт) |
- Ціна: 489 ₴









