
Біло зелений чохол книжка Xiaomi Redmi pad 10.6 (силіконовий футляр-книга сяомі редмі пад) ligth green
450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: white green_flat_redmipad
Світлий відтінок, що переходить від білого до зеленого, ідеальна посадка на корпус та захист від появи подряпин, смарт обкладинка та підставка – це біло-зелений чохол книжка Xiaomi Redmi pad 10.6
Модель - Ivanaks flat
Цвет - white green (біло зелений)
Захисний футляр купують для версії планшета з діагоналлю 10,6 дюйми:
-
Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4216EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4183EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4173EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4229EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4191EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4171EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4221EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4206EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Mint Green (VHU4178EU)

-
вся рівна поверхня корпусу поринає у простір футляра, який чітко сідати і не злітає. Еластичний матеріал дозволяє легко і швидко одягнути кейс без будь-яких неприємних маніпуляцій планшета;
-
тверда кришка стримує негативні дії навколишнього світу по відношенню до дисплея, покриває всю його поверхню, м'яко контактуючи шаром ворсистої мікрофібри;
-
незважаючи на світлий колір, чохол Ivanaks Flat white green не є марким через спеціальне покриття на кришці та футлярі, що легко очищується при необхідності;
-
футляр з гнучкого TPU матеріалах не реагує від удари і не втрачає фізичну міцність;


Сподіватися на міцність кришки кейсу - це добре, але найчастіше екран дряпається в режимі використання планшета, коли кришка піднята і крихкий дисплей залишається беззбройним. Рекомендуємо підвищити рівень захисту свого гаджета і поклеїти гарне захисне скло з асортименту магазину Смартикейс. Перейдіть за посиланням - клацніть на фото, вибирайте скло для захисту!
Біло-зелений чохол книжка Xiaomi Redmi pad 10.6 з силіконовим дном підходить тільки на одну версію планшета, а саме Xiaomi Redmi pad 2022. Розмір дисплея 10,6 дюймів, розмір планшета 250*158*7,1 (мм). Старша версія Xiaomi redmi pad se має більші розміри та чохли для неї інші (вони у нас теж є).




Підібрати свій чохол на планшет Xiaomi redmi pad 10.6 за доступною ціною та отримати знижку на якісне скло можете у магазині Смартикейс. Весь асортимент чохлів, футлярів, книг і накладок для планшета Ксяомі є на одній сторінці, переходьте за посиланням, клацніть на фотографію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 158.1 мм |
| Ширина пристрою | 250.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi redmi pad 10.61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | біло-зелене (white green) |
- Ціна: 450 ₴









