
Сіро-фіолетовий чохол книжка Xiaomi Redmi pad 10.6 ( футляр силікон) / ксіомі редмі пад 2022
489 ₴
- Готово до відправки
- Код: lavander_flat_redmipad
Колір лавандового поля, захисні характеристики чохла вище за середній рівень, смарт обкладинка з гнучкою структурою - це сіро-фіолетовий чохол книжка Xiaomi Redmi pad 10.6 з силіконовим дном
Модель - Ivanaks flat
Колір - lavander (лавандовий, сіро-фіолетовий)
Це захисний кейс для модельного ряду Xiaomi планшетів, з діагоналлю дисплея 10,6 дюймів:
-
Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4216EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4183EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4173EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4229EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4191EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4171EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4221EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4206EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Mint Green (VHU4178EU)

-
закриває торцеву частину, всю задню стінку та покриває дисплей смарт обкладинкою, тим самим формує суцільний захисний щит над пристроєм, оберігає від тертя та подряпин по зовнішній поверхні девайсу;
-
тверда кришка захищає тендітну частину пристрою від випадкових зіткнень, впливу небезпечних предметів із металу;
-
шар м'якої мікрофібри покриває внутрішню частину обкладинки, забезпечує акуратний та безпечний зіткнення з дисплеєм планшета Xiaomi Redmi pad 10.6;
-
розумна обкладинка складається підставкою, впливає на датчик Холла і блокує екран планшета;


Убезпечити очі від випромінювання при тривалому проводженні за екраном допоможе багатофункціональне скло anti blue. Знижка 19 гривень на будь - який варіант захисту екрану Вашого девайсу . Перейдіть за посиланням - клікайте на фото, вибирайте скло на свій смак!
Сіро-фіолетовий чохол Xiaomi Redmi pad 10.6 з силіконовим дном чітко сідати на корпус планшета, легко одягається силіконовим футляром без особливих зусиль і не потовщує пристрій. Наочний стиль мінімалізму, без малюнків та інших дратівливих елементів дизайну. Підходить для дорослих користувачів та дітей, кому важливий гарний захист та тривалий термін корисного користування.




Купити чохол для планшета Сяомі редмі пад 2022 з урахуванням особистих уподобань, вимог з формою футляра або бажаного забарвлення допоможе колекція чохлів від магазину "Smarticase". Клікайте на фотографію та оцініть асортимент!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 158.1 мм |
| Ширина пристрою | 250.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi redmi pad 10.61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | лавандовий (lavander) |
- Ціна: 489 ₴









