
Коричневий чохол книжка з собачкою для Lenovo Tab P11 2nd Gen (2 Gen) 11.5 ivanaks Мопс (леново таб п11 2 ген)
555 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: mops_tb350
Кольорова обкладинка з красивим малюнком, 2-х шаровий реальний захист планшета від подряпин і при ударах, магнітна застібка з Мопсом - це коричневий чохол книжка з собачкою Lenovo Tab P11 2nd Gen (2 Gen)
Модель чехла - Ivanaks Funny print
Колір - Мопс (mops)
Обкладинка виготовлена за розміром планшета Lenovo Tab p11, діагональ 11,5 дюймів
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZABF0028UA)
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE Storm Grey (ZABG0019UA)
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE
- Lenovo Xiaoxin Pad plus 2023 - международной название!
- Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 6/128GB Wi-Fi Storm Grey + Pen (ZABF0400UA)
- Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 6/128GB LTE Storm Grey + Pen (ZABG0245UA)
Пристрій з технічним номером Lenovo TB350FU та Lenovo TB350XU ідеально сумісний з поточним товаром!

Підвищеної міцності чохол книжка Ivanaks Mops на Lenovo Tab P11 2nd gen з силіконовим футляром та його характеристики:
- изображення Мопсика з навушниками унікально перетворює Ваш планшет. Кольорове оформлення допоможе виділити планшет серед інших речей та гаджетів;
- підставка з регульованим нахилом допоможе підібрати зручне розташування планшета під певне завдання, упори на обкладинці спрощують це завдання.
- чохол-книга формує безпечний бар'єр між планшетом та зовнішнім світом, закриваючи уразливі ділянки пристрою. Така собі броня 360 °;
- магнітна застібка закріплює кришку в положенні "закрито" та оберігає від бовтання обкладинки. На застібці можна побачити малюнок мопсика;
- смарт обкладинка занурює пристрій в автоматичний сон, вимикає екран;


Будь-який планшет буде краще захищений, якщо його екран покритий шаром броні. Пропонуємо купити скляну броню у магазині Смартикейс! Дбайливо запакуємо і подаруємо знижку 20 гривень на ціннику скла! Клацніть на зображення скла!
Коричневий чохол книжка з собачкою Lenovo Tab P11 2nd Gen (2 Gen) 11.5 - це унікальне рішення для Вашого досвіду користування планшетом. Будь-який планшет потребує хорошого захисного чохла, акуратного і практичного, що може користуватися планшетом комфортно і оберігати його від пошкоджень. А пошкодження неминучі, є такий великий, 11,5-дюймовий апарат користуватись "голим"!




Чехол книжка Ivanaks Mops на Lenovo Tab P11 2nd gen - это один из вариантов линейки Ivanaks Funny print. Оцените весь ассортимент обложек для планшета Леново Таб 11, переходите по ссылке внизу! Кликайте на фотографию!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11.5 |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Коричневий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 169.4 мм |
| Ширина пристрою | 269.1 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo tab p11 2rd gen 2022 TB-350FU TB-350XU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Мопс |
- Ціна: 555 ₴










