
Чорний силіконовий чохол футляр з підставкою Lenovo Tab P11 2nd Gen (2 Gen) 11.5 (ліново таб п11 2 ген)
485 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: black_shield_tb350
Захисний аксесуар з міцної гуми легко одягається на планшет, закриває всі вразливі ділянки пристрою, з можливістю регулювання і захисту екрану - чорний силіконовий чохол футляр з підставкою на Lenovo Tab P11 2nd Gen.
Модель чохла - Ivanaks Shield
Колір - чорний (black)
Ударостійкий футляр виготовлений безпосередньо під 11,5 дюймову модель планшета Леново. Звіритися зі своєю моделлю можете зі списку внизу!
УВАГА! Технічний номер пристрою такий – MODEL TB350XU або TB350FU.
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZABF0028UA)
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE Storm Grey (ZABG0019UA)
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE
- Lenovo Xiaoxin Pad plus 2023 - международной название!
- Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 6/128GB Wi-Fi Storm Grey + Pen (ZABF0400UA)
- Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 6/128GB LTE Storm Grey + Pen (ZABG0245UA)
- леново таб п11 2 ген

Ударостійкий чохол футляр на силіконі Ivanaks Shield black для Lenovo Tab P11 2nd gen TB-350XU (350FU) та його можливості:
- не боїться падіння, ударів та впливу сили за рахунок особливості матеріалу виробу, термополіуретану (за простим званим гумою);
- забезпечить неперевершений захист кутів планшета за рахунок опуклостей-бамперів, які поглинають удар під час падіння.
- зручне регулювання положення планшета Леново таб п11 2 ген на столі або будь-якій іншій рівній та твердій поверхні за рахунок регулятора-трансформера ;
- не обмежує повноцінний контакт з дисплеєм пристрою, але при цьому оберігає екран високим бортиком, що є по всьому периметру дисплея;
- вирішує важливе завдання захисту планшета в руках активного користувача, дитини або військового, де є великий ризик пошкодити пристрій за рахунок здавлення або удару;


Чорний силіконовий чохол футляр із підставкою на Lenovo Tab P11 2nd Gen забезпечить найкращий досвід безпечного користування в парі із захисним склом! Клікайте на зображення скла та купіть все необхідне однією посилкою!

Варіант чохла Ivanaks Shield підходить для використання в складних умовах користування планшетом, де необхідний постійний зоровий доступ до екрану пристрою і підвищена міцність захисного чохла, футляра. Підставка-регулятор може вийматися з футляра за потреби. Захист кутів планшета дуже добре реалізований.



Підбирайте бажаний варіант чохла для планшета, оцініть весь асортимент на реальних зображеннях і ми допоможемо Вам купити чохол Lenovo Tab p11 2nd gen з доставкою до Вашого міста! Клацніть на фотографію!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11.5 |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 169.4 мм |
| Ширина пристрою | 269.1 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo tab p11 2rd gen 2022 TB-350FU TB-350XU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | black ( чорний) |
- Ціна: 485 ₴







