
Зелений силіконовий чохол підвищеної міцності Lenovo Tab P11 2nd Gen (2 Gen) 11.5 (леново таб п11 2 ген)
485 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: green_shield_tb350
Свіжий колір подарує масу позитивних вражень користувачам та оточуючим, оберігає не тільки задню стінку планшета, але й торці та краї дисплея, еластичний та зносостійкий – зелений силіконовий чохол підвищеної міцності на Lenovo Tab P11 2nd Gen (2 Gen)
Модель чохла - Ivanaks Shield
Колір - світлий зелений / салатовий (green)
Варіант м'якої броні застосовується для модельного ряду планшетів Lenovo з технічним номером TB350FU або TB350XU. Діагональ екрану 11,5 дюйми. Назва моделей планшетів наведено у списку (список може бути не повним)
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZABF0028UA)
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE Storm Grey (ZABG0019UA)
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE
- Lenovo Xiaoxin Pad plus 2023 - международной название!
- Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 6/128GB Wi-Fi Storm Grey + Pen (ZABF0400UA)
- Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 6/128GB LTE Storm Grey + Pen (ZABG0245UA)
- леново таб п11 2 ген

Зелений силіконовий чохол-броня Ivanaks Shield green для Lenovo Tab P11 2nd gen TB350XU (TB350FU) та його характеристики:
- покриває ВЕСЬ корпус, торці та крайню частину дисплея шаром протиударної броні. Кути, кришка та інші елементи планшета будуть закриті від дії та можливих пошкоджень. Якщо на планшеті вже є тріщина біля екрану, то силіконовий чохол - футляр може її закрити та сховати (якщо досягає її фізично);
- служить підставкою для планшета, що дозволяє контактувати з екраном гаджета в зручній позі користувача. Ви можете змінювати розташування за допомогою регулятора трансформатора;
- термін користування захисним чохлом часто перевищує термін користування самим планшетом;
- протиударний кейс для переміщення планшета Lenovo Tab P11 2nd gen у предметах гардеробу (сумка, портфель);
- не виникає складності одягти чохол на планшет Леново таб п11 і зняти за необхідністю;


Не пропустіть важливий елемент гардеробу будь-якого планшета. Як же користуватися безпечно планшетом з великим екраном, не поклавши захисне скло? Купити гарне загартоване скло у магазині Smarticase, клацніть на фотографію внизу!

Зелений силіконовий чохол підвищеної міцності Lenovo Tab P11 2nd Gen (2 Gen) виготовлений з товстими бамперами по кутах для пом'якшення ударів по планшету, якщо трапилася ситуація, коли девайс впав на підлогу. На відміну від пластикових протиударних чохлів, силіконовий чохол Ivanaks Shield позбавлений недоліку фізичного пошкодження від сили здавлювання. Удароміцний футляр можна розтягувати, скручувати та здавлювати без втрати фізичних характеристик.



Вибрати оригінальний чохол для планшета Lenovo tab p11 2 gen буде простіше, якщо оцінити його зовнішній вигляд за реальними зображеннями, без прикрашання. Оцініть асортимент найкращих варіантів чохлів за версією магазину "Smarticase"
Клацніть на фотографію - переходьте у вибір!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11.5 |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 169.4 мм |
| Ширина пристрою | 269.1 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo tab p11 2rd gen 2022 TB-350FU TB-350XU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | світлий зелений |
- Ціна: 485 ₴








