
Фіолетовий силіконовий чохол Lenovo Tab P11 2nd Gen (2 Gen) 11.5 (ліново таб п11 2 ген) для дівчини
485 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: green_shield_tb350
Гарний відтінок перетворить Ваш планшет, зробить більш жіночним та яскравим, футляр закриває всі вразливі частини пристрою, формує ударостійку броню - фіолетовий силіконовий чохол Lenovo Tab P11 2nd Gen
Модель чохла - Ivanaks Shield
Колір - бузковий / фіолетовий (purple)
Слід звернути увагу, що захисний аксесуар виготовлений безпосередньо під модель з технічним номером TB350FU або TB350XU:
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZABF0028UA)
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE Storm Grey (ZABG0019UA)
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE
- Lenovo Xiaoxin Pad plus 2023 - международной название!
- Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 6/128GB Wi-Fi Storm Grey + Pen (ZABF0400UA)
- Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 6/128GB LTE Storm Grey + Pen (ZABG0245UA)
- леново таб п11 2 ген

Жіночий силіконовий чохол Ivanaks Shield Purple для Lenovo Tab P11 2 Gen TB350XU (TB350FU) та його характеристики.
- регулює кут нахилу планшета на столі в одному з 3-х вертикальних розташування та позиція для роботи з текстом;
- формує навколо корпусу пристрою бронь дуже високої міцності, закриває задню стінку, торці, заходить на неробочу частину дисплея;
- довгий термін служби захисного футляра за рахунок міцності матеріалу TPU. Футляр не боїться здавлювання, скручування, дії сили;
- з усіма необхідними отворами для роз'ємів, динаміків та іншого;
- товсті кути служать бампером чохла, поглинають удар при падінні, борт навколо дисплея виконує таку ще функцію;
- завжди доступний для користувача, відкритий мультимедійний екран планшета


Фіолетовий силіконовий чохол на Lenovo Tab P11 2nd Gen найкраще використовувати в парі з захистом екрану, а саме із загартованим склом 9H. Купити гарне загартоване скло зі знижкою 20 гривень на ціннику, клацніть на фотографію внизу!

Жіночий силіконовий чохол Ivanaks Shield Purple для Lenovo Tab P11 2 Gen TB350XU в немаркому кольорі подарує позитивний досвід користування планшетом будь-якому користувачеві. На фіолетовому корпусі практично не видно світлого пилу, якщо з'явився бруд, його легко видалити мокрою ганчірочкою. Ідеально для активного користування вдома та на роботі, для навчання та занять, для дозвілля та геймінгу.



Рішення щодо захисту планшета різноманітні та поділені на певні групи за матеріалами та зовнішнім виглядом. Завітайте на сторінку магазину продавця, щоб знайти свій чохол під планшет Леново таб п11 2 джен.
Клацніть на фотографію - переходьте до вибору!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11.5 |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 169.4 мм |
| Ширина пристрою | 269.1 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo tab p11 2rd gen 2022 TB-350FU TB-350XU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Бузковий ( Бузок) |
- Ціна: 485 ₴








