Топ продаж

Коричневий шкіряний Smart Case чохол-книжка для планшета Xiaomi Mi Pad 7.9/ Mipad 7.9
330 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XMI04
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Smart Book чехол для планшета Xiaomi Mi Pad Mipad у коричневому
(шоколадному) кольорі
Купити гарний захисний аксесуар із широкими можливостями для використання планшета Xiaomi Mi Pad Mipad з доставкою у Ваше місто
Комплексні пропозиції
Комплект 1. Гарний чохол для Xiaomi Mipad + захисна глянсова плівка за 375 гривень
Комплект 2. Гарний чохол для Xiaomi Mipad + захисна глянсова плівка + перехідник OTG Micro USB + стилус-ручка за 435 гривен
Комплект 3. Гарний чохол для Xiaomi Mipad + загартоване скло для захисту дисплея за 540 гривен

Подивитися на чохол для Xiaomi Mipad на відео
Які можливості дасть Вам використання чохла Smart Book з планшетом Xiaomi Mipad Mi pad (1-й)
1. Захист пристрою від можливих пошкоджень. Форм-фактор чохла-книжки передбачає забезпечення цілісності як для корпусу, так і для дисплея планшета. Smart Book чохол для Xiaomi Mipad Mi pad захищає корпус планшета від подряпин і ударів, а також оберігає від ризику отримати тріщину на дисплеї ґаджета, адже обкладинка в аксесуара міцна, хоч і не товста.

2. Гарний солідний дизайн. Як зовнішній матеріал обкладинки використовується екошкіра PU — це — один з різновидів штучної шкіри для аксесуарів до мобільної техніки. Її схожість із натуральною шкірою надає солідності, шарму аксесуару. Smart Book Чохол для Xiaomi Mi pad Mipad не соромно показати друзям, аксесуар приємно тримати в руках і щодня використовувати для численних завдань.

3. Застосування сучасних матеріалів. Чохол smart Book складається з таких основних частин: обкладинка, підкладка та фіксувальна частина для планшета Xiaomi Mipad. Матеріал обкладинки — екошкіра PU, вона міцна, не слизька, стійка до зношування, не пропускає вологу. Підкладка в чохлі — це сіра мікрофібра, м'яка та не мазка. Фіксувальна частина — міцний бампер із полікарбонату. Чехол для планшета Xiaomi Mi Pad у дизайні Smart Book — це не тільки захист пристрою, , але і стильний аксесуар

4. Магнітне утримання обкладинки в закритому положенні. Так, у чохлі для Xiaomi Mipad є система магнітів, здатних утримати чохол у закритому положенні та запобігти випадковому випаданню пристрою з бампера.

5. Автосон або smart cover. У найкращих традиціях захисних традиціях оригінальних чохлів, аксесуар Smart Book чохол для Xiaomi Mipad наділений пробуджувати мобільний пристрій під час відкриття обкладинки та занурювати в сон, якщо її закрити. Хто користувався чохлом із функцією smart cover, той знає, наскільки це зручно! Чехол для планшета Xiaomi Mi Pad у дизайні Smart Book — дійсно smart чохол!

6. Горизонтальне встановлення планшета Xiaomi Mipad або знахідка для кінолюбов. Конструктивна особливість будови обкладинки чохла Smart Book дає змогу позиціонувати планшет Mipad у горизонтальному положенні для комфортного перегляду відео. І не треба тримати пристрій у руках, щоб подивитися цікавий фільм.

7. Робота з текстом або малювання. Зклавши обкладинку чохла Smart Book у пірамідку, і поклавши на неї планшет, можна в зручному положенні працювати з текстом, спілкуватися в соціальних мережах або малювати.
Smart Book Чохол для Xiaomi Mi pad у коричневому кольорі — це просто знахідка для користувача пристрою від компанії Xiaomi
Якщо Вас цікавлять додаткові аксесуари для планшета Xiaomi Mipad Mi pad, уточнюйте під час купівлі в консультанта:
— перехідник OTG Micro USB-USB для під'єднання звичайної флешки, 3G-модеми, клавіатури, мишки
- прозора захисна глянсова плівка для дисплея Xiaomi Mi pad
- захисне скло для збереження цілісності екрана Xiaomi Mi pad
- стилус і стилус-ручка для малювання і зручного використання дисплея Xiaomi Mi pad
Купити чохол для Xiaomi Mi pad Mipad у магазині Smart Case - розв'язати проблему одягу Вашого мобільного помічника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 136 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Магніт |
| Призначення | Для планшета |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7.9" |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Колір | Коричневий |
| Висота пристрою | 203 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній матеріал | Практична сіра мікрофібра |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Автосон | Присутній |
| Зовнішній матеріал | Водостійка еко шкіра |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴






