
Синій чохол книжка Lenovo Tab P11 2nd Gen TB350XU TB350FU (ліново таб п11 2нд ген)
450 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: darkblue_tri fold_tb350
Обкладинка в красивій шкірі PU темного відтінку забезпечить захист для корпусу пристрою при різних варіантах користування пристроєм у приміщенні - це синій чохол книжка Lenovo Tab P11 2nd Gen
Модель чехла - Ivanaks hard
Колір обкладинки – темний синій
Щоб Ваш планшет був одягнути у правильний варіант кейсу, обов'язково перегляньте список підтримуваних пристроїв:
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZABF0028UA)
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE Storm Grey (ZABG0019UA)
- Lenovo Xiaoxin Pad plus 2023
- Lenovo TB350FU
- Lenovo TB350XU
Розмір діагоналі планшета Lenovo – 11.5 дюймів, модель 2023 року!

Чим допоможе кейс Ivanaks Lenovo tab p11 2nd gen:
- оберігає корпус планшета за допомогою 3-х шарового бар'єру сучасних матеріалів;
- безпечний режим "safetablet", код пристрою знаходиться під цілим захистом пластикової броні і обкладинка в закритому положенні (накрита на футляр)
- смарт режим, коли можна зафіксувати планшет Леново Таб п11 2нд ген у положенні перегляду контенту і звільнитися від фізичного обтяження ваги пристрою
- положення для роботи з графікою, набором тексту - планшет кладемо на зігнуту в пірамідку обкладинку;
- безпечне переміщення 11,5 дюймового девайсу в ручному ноші (сумка, пакет, рюкзак, валіза);
- впевнене утримання планшета Lenovo tab p11 2nd gen рукам користувача
;


Сучасний чохол книжка Ivanaks Tri fold Dark blue на Lenovo Tab P11 2 gen можна доповнити загартованим склом 2,5d. щоб набути повної впевненості у захисті екрана від випадкових небажаних контактів. Спеціальна знижка на будь-який варіант скла – 20 гривень!
Клікайте на зображення та додавайте скло у своє замовлення!
Матеріал корпусу чохла - твердий ABS пластик, зовнішня сторона кейсу покрита PU шкіра (основа з поліуретану), внутрішня сторона обкладинки покрита м'якою матерією сірого кольору. Маленькі магніти розміщені в обкладинці та днищі чохла, служать магнітним замком, утримують кришку від самоходу та відкриття.
Синій чохол книжка Lenovo Tab P11 2nd Gen TB350XU TB350FU у варіанті Ivanaks hard – це тверда броня у сучасному стильному дизайні для широкого кола власників планшета!






Не соромтеся витратити 5 хвилин часу і познайомитися з повним асортиментом рішень щодо захисту планшета в домашньому використанні - переходьте за посиланням, клацніть на фотографію внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11.5 |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 169.4 мм |
| Ширина пристрою | 269.1 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo tab p11 2rd gen 2022 TB-350FU TB-350XU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | темний синій |
- Ціна: 450 ₴











