
Блакитний чохол книжка Lenovo Tab P11 2nd Gen 11.5 (ZABG0019UA) (леново таб п11 2нд ген, для дівчини)
449 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: skyblue_tri fold_tb350
Світла обкладинка, стійка до проникнення вологи, з матовою поверхнею + твердий футляр із ударостійкого пластику ABS - це блакитний чохол книжка Lenovo Tab P11 2nd Gen 11.5 дюймів
Модель чохла - Ivanaks hard
Колір обкладинки - блакитний (sky blue)
Які моделі планшетів точно можуть бути одягненими в цей чохол-обкладинку:
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZABF0028UA)
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE Storm Grey (ZABG0019UA)
- Lenovo Xiaoxin Pad plus 2023
- Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 6/128GB LTE Storm Grey + Pen (ZABG0245UA)
- Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 6/128GB Wi-Fi Storm Grey + Pen (ZABF0400UA)
- Lenovo model TB350FU
- Lenovo model TB350XU
Увага: захисний чохол для планшета Lenovo tab p11 2nd gen, діагональ 11,5 дюймів. Не підходить для Lenovo tab p11 TB-J606 (11 дюймів)


Важливі особливості моделі Ivanaks hard або чим Вам допоможе блакитний чохол книга на Lenovo tab p11 2nd gen Storm Grey (ZABG0019UA)
- твердість футляра відразу відчувається при тактильному контакті, що вселяє впевненість у безпеці аксесуара та користі в плані захисту від подряпин та ударів;
- просте поводження з планшетом забезпечує функцій Sleep-wake ,що дозволить мінімально вдаватися до використання кнопки Sleep/wake; за необхідності заблокувати екран;
- легко чиститься вологою ганчірочкою, забираються всі сліди пилу або бруду. При цьому сама волога не проникає усередину стінок пристрою;
- зручний у роботі з текстом, що дозволяє користувачеві комфортно розташувати руки ( робоче положення №2, фото внизу дивитися);
- з магнітною кришкою, що дозволить безпечно переміщати планшет у сумці під час подорожей або у поході до друзів;
- відпадає необхідність шукати пластикові або металеві підставки, щоб поставити планшет у вертикальне положення. Обкладинка tri fold складається в пірамідку і буде упором для планшета (дивитись фото);


Блакитний чохол книжка Lenovo Tab P11 2 gen TB350XU від Ivanaks Tri fold Sky blue з твердим дном істотно підвищує шанси зберегти планшет новим і цілим. Такого шансу голий планшет просто не має. Але не варто забувати про необхідність підвищити безпеку екрану та поклеїти гарне загартоване скло 2,5d.
При покупці двох товарів в одному замовленні, магазин Смартикейс подарує спеціальну знижку на будь-який варіант скла - 20 гривень!
Клікайте на зображення та додавайте скло у своє замовлення!
Блакитний чохол книжка Lenovo Tab P11 2nd Gen 11.5 дюймів - це один з жіночих варіантів обкладинки Tri fold hard, який забезпечить безпечний користувальницький досвід взаємодії з планшетом торгової марки Леново. Внутрішня частина покрита сірим тканинним матеріалом, щоб на корпусі та екрані не з'явилися подряпини від порошин.






Різноманітність відтінків обкладинок може ввести в ступор, адже не завжди відразу можна вибрати чохол Lenovo Tab p11 2nd, якщо очі розбігаються від малюнків і видів кейсів. Але магазин "smarticase" вирішує цю проблему, адже у нас зібрані лише найпрактичніші варіанти, які затребувані користувачами та отримали позитивний зворотний зв'язок! Клацніть на фотографію внизу - переходьте до вибору!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11.5 |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Блакитний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 169.4 мм |
| Ширина пристрою | 269.1 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo tab p11 2rd gen 2022 TB-350FU TB-350XU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Небесно блакитний |
- Ціна: 449 ₴











