
Рожевий силіконовий чохол Lenovo Yoga Tab 11 (YT-J706F YT-J706X) для дівчини футляр леново йога 11
480 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: yoga11_tpu4
Чарівний та ніжний відтінок футляра надає серйозний та фундаментальний захист для планшета від ударів, тиску та впливу сторонніх предметів на корпус, та. частково, на дисплей - це рожевий силіконовий чохол Lenovo Yoga Tab 11 (YT-J706F YT-J706X) для користування жіночою половиною людства.
Модель чохла - Ivanaks Shield
Колір - рожевий (hot pink)
Протиударний кейс з еластичної гуми формує шар ударо поглинаючої силіконової броні та рекомендований для покупки до таких пристроїв (список внизу). Код моделі пристрою повинен бути YT-J706F (Wi-Fi версія) або YT-J706X (LTE версія),
- Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 8/256GB Wi-Fi Storm Grey (ZA8W0034)
- Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706X 8/256GB LTE Storm Grey (ZA8X0045)
- Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 4/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZA8W0020, ZA8W0035PL) - из Польщи
- Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706X 4/128GB LTE Storm Grey (ZA8X0001, ZA8X0011PL) - из Польщи
- Леново йога таб 11

Безпечний силіконовий чохол Lenovo Yoga Tab 11 Storm Grey YT-J706X J706F для дівчини від Ivanaks Shiled Hot pink (рожевий) та його характеристики:
-
еластичний та гнучкий. Можна скласти його руками в грудку і не зробити ніякої шкоди його захисним властивостям;
-
ударостійкий. Планшет у чохлі-футялрі з силікону не боїться ударів до корпусу чи торців, м'яка броня не лопає, не рветься і втрачає свої характеристики;
-
формує точки опори. По кутах кейса, а також на рівнем дисплея передбачені виступи, бортики та потовщення, щоб служити точками, які приймають удари та поглинають його, розсіюючи в товщі гуми;
-
яскравий. Рожевий колір має ефект підвищеної уваги, тому що добре помітний серед речей у великій кімнаті та допоможе оперативно знайти планшет;
-
під розмір. Рожевий силіконовий чохол Lenovo Yoga Tab 11 (YT-J706F YT-J706X) виготовлений чітко за розміром планшетного пристрою, і повторює його силует;

Не пропустіть можливість купити гарне загартоване скло з олеофобним покриттям для безпечного користування екраном планшета Lenov yoga tab 11. Клікайте на фотографію товару і переходьте за посиланням. Даруємо знижку 25 гривень на будь-який варіант скла з колекції "Smarticase"
Силіконовий чохол Lenovo Yoga Tab 11 Storm Grey YT-J706X J706F для дівчини від Ivanaks Shiled Hot pink (рожевий) допоможе будь-якій жінці впевнено користуватися планшетом будинку, під час поїздки в транспорті, в кафе під час зустрічі з друзями, а також доручивши володіння гаджетом своїй дитині. Тривалий термін використання чохла знімає необхідність регулярно купувати чохли та витрачати свій бюджет.



Цікавий чохол на Ленове йога 11 на будь-який смак можна вибрати в магазині Смартикейс. Просто переходьте за посиланням- клацніть на фотографію внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 169 мм |
| Ширина пристрою | 156.8 мм |
| Товщина пристрою | 8.3 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 8/256GB Wi-Fi Storm Grey (ZA8W0034) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | рожевий |
- Ціна: 480 ₴







