
Різнокольоровий силіконовий чохол Lenovo Yoga Tab 11 (YT-J706F YT-J706X) для дитини футляр веселка
500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: yoga11_tpu5
Оригінально оформлений, кольоровий чохол з м'якої гуми дозволяє створити ударостійкий бар'єр між планшетом і зовнішнім середовищем, мінімізувати ризики пошкодження, підвищити впізнаваність пристрою - це різнокольоровий силіконовий чохол Lenovo Yoga Tab 11 (YT-J706F YT-J706X) для дітей.
Модель чохла - Ivanaks Shield
Колір - райдужний (rainbow)
Такий варіант захисного чохла підійде для пристроїв з лінійки Lenovo Yoga із діагоналлю 11 дюймів. І щоб бути максимально точним, зі списку гаджетів унизу:
- Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 8/256GB Wi-Fi Storm Grey (ZA8W0034)
- Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706X 8/256GB LTE Storm Grey (ZA8X0045)
- Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 4/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZA8W0020, ZA8W0035PL) - привезли из Польши
- Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706X 4/128GB LTE Storm Grey (ZA8X0001, ZA8X0011PL) - привезли из Польши
- Ліново йога таб 11

Захисний чохол для дитини на Lenovo Yoga Tab 11 Storm Grey YT-J706X J706F Ivanaks Shiled rainbow виконує такі функції:
-
оберігає від подряпин корпус і торці, тому що шар м'якого полімеру легко і красиво лягати по корпусу і повторює його вигини і зміни площини;
-
здатний поглинати силу удару від падіння планшета на тверду основу, де "працюють" товсті куточки і захисний бортик над дисплеєм;
-
не обмежує функціональність пристрою, бо передбачено всі необхідні роз'єми та отвори, щоб працювати з планшетом у захищеному режимі, підключати проводи та навушники, наприклад;
-
красиво оформлені. Прикрашений у 7 кольорів веселки, що позитивно оцінять і діти та дорослі. Пристрій добре проглядається візуально на великій дистанції, що дозволяє швидко визначити місцезнаходження планшета;
-
служить довго і не вимагає особливого догляду;

Будь-яке захисне скло для захисту екрану Ви можете придбати зі знижкою в 25 гривень, якщо купити різнокольоровий силіконовий чохол Lenovo Yoga Tab 11 (YT-J706F YT-J706X) зі склом в одному замовленні!. Клацніть на фотографію внизу та переходьте за посиланням до вибору!
Захисний чохол для дитини на Lenovo Yoga Tab 11 Storm Grey YT-J706X J706F Ivanaks Shiled rainbow допоможе уберегти пристрій у критичних ситуаціях, особливо якщо користуватиме планшетом дитина. Форм-фактор футляр передбачає вільний доступ до екрану, зручний хват руками та максимальний захист для активного користування!



Широка лінійка кольорів футляром представлена в магазині Смартікейс. Порівняти відтінки і вибрати один або кілька чохлів Ви можете буквально в пару кліків. Перейдіть за посиланням, клацніть на фотографію внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 169 мм |
| Ширина пристрою | 156.8 мм |
| Товщина пристрою | 8.3 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 8/256GB Wi-Fi Storm Grey (ZA8W0034) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Радуга ( Веселка) |
- Ціна: 500 ₴







