
Силіконовий тактичний чохол Lenovo Yoga Tab 11 (YT-J706F YT-J706X) футляр з гуми леново йога 11
500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: yoga11_tpu5
Виконує роль маскувального одягу, пошитого чітко під форму та габарити планшета, виділяється довгим терміном служби та стійкістю до фізичних пошкоджень від зіткнення, кидка або удару – це силіконовий тактичний чохол на Lenovo Yoga Tab 11 (YT-J706F YT-J706X) футляр.
Модель чохла - Ivanaks Shield
Колір - тактичний (tactical)
Будьте максимально впевнені, що чохол підійде саме на Ваш планшет Lenovo, перевірте технічний номер пристрою. Він повинен бути саме такий: Lenovo YT-J706F або Lenovo YT-J706X. Повне найменування моделі планшета можна звірити зі списком нижче:
- Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 8/256GB Wi-Fi Storm Grey (ZA8W0034)
- Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706X 8/256GB LTE Storm Grey (ZA8X0045)
- Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 4/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZA8W0020, ZA8W0035PL) - привезли из Польши
- Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706X 4/128GB LTE Storm Grey (ZA8X0001, ZA8X0011PL) - привезли из Польши
- Леново йога таб 11

Чохол для Lenovo Yoga Tab 11 із силікону (гуми) для маскування планшета від Ivanaks Sheil Tactical має низку таких особливостей:
-
довговічний. Матеріал захисного виробу - це еластичний полімер (гума), на фізичні властивості якого не впливають такі дії, як удари, тертя, натискання, зміни форми;
-
суцільний елемент м'якої броні в рази підвищує міцність виробу. Одягати або знімати чохол з планшета Леново йонга таб 11 шторм грей можна величезну кількість разів, не знижуючи при цьому міцність футляра;
-
не маркий колір і відмінна чіпкість зі шкірою гарантує впевнений хват однією рукою. Не схильний збирати відбитки пальців, силіконовий чохол Lenovo yoga tab 11 storm grey виглядає дуже красиво, яскраво та солідно;
-
оригінальний. Аналогів у реалізації моделі чохла на ринку майже немає, що означає, що інші вироби не можуть повторити успіх цього чохла-футляра;
-
відмінно справляється із захистом корпусу від подряпин та можливих пошкоджень у складних умовах користування;
-

Не пропустіть придбати захисне скло топової якості від Ivanaks Glass HD, щоб Ваш девайс був під захистом 360 градусів. Враховуючи, що дисплей пристрою дуже тендітні і нашкодити його цілісності дуже просто, просто не можна пройти повз загартованого скла-броні. Клацніть на фотографію внизу - переходьте за посиланням!
Силіконовий тактичний чохол Lenovo Yoga Tab 11 (YT-J706F YT-J706X) футляр з гуми успішно використовується військовими, мисливцями та іншими користувачами, які цінують таке оригінальне забарвлення. Міцність виробу радує своєю безпекою, а вільний доступ до екрану планшета та його функціональними точками - своєю ергономічністю.



У магазині Смартикейс можна купити відразу кілька варіантів чохлів для планшета Lenovo Yga tab 11, зробити запас для себе і заощадити на витратах з доставкою. Який чохол для ліново таб 11 вибрати і як він виглядає живим - все це можна побачити на фотографіях, переходьте за посиланням, клацніть на фотографію внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 169 мм |
| Ширина пристрою | 156.8 мм |
| Товщина пристрою | 8.3 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 8/256GB Wi-Fi Storm Grey (ZA8W0034) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Тактичний ( Маскувальний) |
- Ціна: 500 ₴







