
Чохол книжка для PocketBook 628 Touch Lux 5 (PB 606 / PB 633) футляр Зірковий шлях, гума покетбук тач люкс 5
375 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P03
Оригінальний візерунок, який сподобається широкої аудиторії користувачів, чоловікам і жінкам, а захисні властивості обкладинки оцінять розсіяні користувачі рідера - Чохол книжка для PocketBook 628 Touch Lux 5 (PB 606 / PB 633) у темі Зоряний шлях.
Модель - Ivanaks Basic
Колір - Star Way (зірковий шлях)

Навіщо одягати на електронну книгу обкладинку Ivanaks Basic?
- щоб зберегти рідер новим і цілим
- щоб пристрій виглядав витонченішим, цікавішим та оригінальнішим
- щоб застрахуватися від непотрібних витрат на заміну дорогого екрану E ink
- щоб оцінити можливість розумної кришки smart sleep
Кольоровий чохол для Pocketbook Touch Lux 5 (PB 628) з розумною обкладинкою Star Way, модель Ivanaks Basic можна застосовувати для безпеки таких рідерів:
- PocketBook 606 Black (PB606-E-CIS)
- PocketBook 606 White (PB606-D-CIS)
- PocketBook 628 Touch Lux 5 Ink Black (PB628-P-CIS) / PocketBook 628 Touch Lux 5 Ruby Red (PB628-R-CIS)
- PocketBook 633 Color Moon Silver (PB633-N-CIS)
Вибрати обкладинку для рідера (електронної книги Pocketbook) під Ваші уподобання простіше, якщо Ви бачите реальні фотографії товару, тим більше у різних ракурсах. Переходьте до нас на виставку! Клацніть на фотографію внизу!
З чого виготовлена обкладинка Ivanaks Basic у кольорі Зірковий шлях?
Кришка, як елемент для захисту екрана має бути твердою, тому її серцевина це пластик. Електронна книга поринає в еластичне денце з гуми, яка не лопає і не рветься під час ударів. Обкладинку зовні прикрашає шкіра PU (поліуретан), у візерунку Star Way (відома тема)




Придбати чохол для PocketBook 628 Touch Lux 5 (PB 606/PB 633) у темі Зірковий шлях Ви можете у магазині Смартикейс, вибравши зручний спосіб доставки та оплати. Сайт працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Надсилання в робочі дні магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Галактика |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 161.3 мм |
| Ширина пристрою | 108 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 375 ₴







