
Чохол для PocketBook 618 Basic Lux 4 з візерунком Квітучий персик, обкладинка, книжка з футляром, покетбук люкс 4
399 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P113
Бірюзовий відтінок обкладинки з візерунків живого дерева в стадії цвітіння прикрасить Ваш рідер, а ударостійкий футляр із гуми убезпечить пристрій при активному користуванні електронною книгою - це чохол для PocketBook 618 Basic Lux 4 із візерунком "Квітучий персик".
Модель - Ivanaks Basic
Колір - Квітучий персик (peach tree)

Особливості товару або чому купити саме таку обкладинку для pocketbook:
-
обкладинка з міцним дном та гарною обкладинкою із сучасних полімерних складових;
-
тверда кришка захищає дисплей E ink Carta від пошкодження, а ударостійкий футляр збереже корпус пристрою цілим;
-
кольорова обкладинка для Покетбук 618 буде чудовим подарунком для будь-якої жінки);
Жіночий чохол Ivanaks Basiс peach tree для PocketBook 618 Basic Lux 4 з розумною обкладинкою, колір "квітучий персик" підходить на Вашу модель пристрою, якщо вона є в списку:
- PocketBook 618 Basic Lux 4, Black (PB618-P-CIS)
Різноманітність візерунків, а також чорна обкладинка як універсальний варіант представлений у магазині Смартикейс на реальних фотознімках для зручного вибору. клікайте на фотографію внизу і переходьте до нас на сторінку з вітриною.
Чохол для PocketBook 618 Basic Lux 4 з візерунком "Квітучий персик" зовні покритий шаром міцної та не маркою еко шкіри (на основі поліуретану), що дозволяє створювати такі живі та яскраві візерунки. Основа кришки – це твердий пластик, щоб створити захисний бар'єр над тендітним дисплеєм E ink Carta. Електронна книга міститься в відносно м'який футляр-кейс, і просто там буде сидіти. Отримуємо добре захищений рідер у гарному та яскравому образі!




Купити жіночий чохол Ivanaks Basiс peach tree для PocketBook 618 Basic Lux 4 з розумною обкладинкою можна придбати в магазині Смартікейс. Просто залишайте замовлення на сайті в будь-який зручний для Вас час і ми їх обов'язково опрацюємо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Бірюзовий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 161.3 мм |
| Ширина пристрою | 108 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 399 ₴







