
Дитячий чохол Lenovo Tab P11 2nd Gen 11.5 дюймів (ліново таб п11 2 ген), книжка з малюнком (сплячий котик)
499 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: lazycat_tri fold_tb350
Оригінальний чохол із кумедним оформленням та тверда основа для захисту від подряпин та натискання на дисплей - це дитячий чохол Lenovo Tab P11 2nd Gen 11.5 дюймів (ліново таб п11 2 ген) з малюнком (сплячий котик)
Модель чохла - Ivanaks hard
Колір обкладинки - Доброї ночі (Good night)
Обкладинку можна використовувати для захисту таких планшетів:
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB Wi-Fi Storm Grey (ZABF0028UA)
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE
- Lenovo Tab P11 2nd Gen 6/128GB LTE Storm Grey (ZABG0019UA)
- Lenovo Xiaoxin Pad plus 2023
- Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 6/128GB LTE Storm Grey + Pen (ZABG0245UA)
- Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 6/128GB Wi-Fi Storm Grey + Pen (ZABF0400UA)
- Lenovo model TB350FU
- Lenovo model TB350XU
Малюнок "Доброї ночі" складається з двох основних відтінків - молочного і синього, що дуже добре контрастують між собою. Котик виглядає дуже смішно, він уже так втомився, що засинає на ходу, не діставшись до себе додому.


Вивчаємо особливості обкладинки Ivanaks hard та розбираємо навіщо використовувати чохол для планшета Lenovo tab p11 2nd gen:
-
планшет отримує постійний цілодобовий захист від можливих пошкоджень, знімати обкладинку не потрібно щоб зарядити пристрій
-
кольорова обкладинка виглядає позитивно, дарує позитивні емоції та підвищує впізнаваність пристрою;
-
автоматичне блокування дисплея надає велику послугу користувачеві, зменшує необхідність звертатися до кнопки увімкнення/вимкнення;
-
твердий каркас футляра і тверда кришка виразно відчуваються тактильно і відразу вселяють впевненість у захисних характеристиках обкладинки;
-
міцна обкладинка з поліуретану з фактурою під шкіру ушляхетнює зовнішній вигляд планшета Lenovo tab p11 2nd gen, не пропускає вологу і стійка до фізичного зносу;

Знижка 20 гривень на вартості захисного скла при одночасному придбанні із захисним чохлом!
Клікайте на зображення та додавайте скло у своє замовлення!
Чохол книжка на Lenovo Tab P11 2 gen TB350XU для дитини з візерунком "сонний котик" від Ivanaks Hard "Good night" (ленова таб п11 2 ген) - це базовий захист для досить великого планшета з екраном 11,5 дюймів. Користуватися таким планшетом без захисного чохла - це буде не зручно і дуже дорого, ризик пошкодити корпус або екран зростатимуть з кожним днем користування планшетом.






Найцікавіші варіанти обкладинок та чехів конкретно під модель планшета ми зібрали в одному місці, щоб Вам було максимально просто та швидко визначитися з вибором та купити собі чохол для планшета Lenovo tab p11 2nd gen. Перейдіть за посиланням - клацніть на фотографію!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11.5 |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 169.4 мм |
| Ширина пристрою | 269.1 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo tab p11 2rd gen 2022 TB-350FU TB-350XU |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Надобраніч ( Сонний кіт) |
- Ціна: 499 ₴











