
Жіночий чохол книжка Lenovo Tab M11 (TB330XU), Xiaoxin Pad 2024 (TB331FC) фіолетовий, Ленове таб м11 футляр
459 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: lavander_flat_m11
Жіночий чохол книжка на планшет Lenovo Tab M11 (TB330XU), а також для брата близнюка - планшета Xiaoxin Pad 2024 (TB331FC), цей чохол у фіолетово-сизому відтінку прикрасить будь-який варіант цього планшета і подарує позитивний користувацький довід. Міцність матеріалів на висоті, а якість товару відповідає очікуванням.
Модель - Ivanaks flat
Колір - лаванда (lavander)
Безпечне використання планшета можливо тільки якщо чохол Ви купуєте для моделі із представленного списку:
- Lenovo Tab M11 4/128GB LTE Luna Grey + Pen (ZADB0040UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB Wi-Fi Luna Grey (ZADA0188UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB WiFi Seafoam Green + Pen (ZADA0257UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB LTE Seafoam Green + Pen (ZADB0277UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB Wi-Fi Luna Grey + Stylus (ZADA0024PL)
- Lenovo Xiaoxin Pad 2024 6/128GB Luna Grey (ZAD70007CN)
- Lenovo Xiaoxin Pad 2024 8/128GB Luna Grey (ZAD70001CN) / Леново сяоксін пад 2024

-
саме гумовий кейс забезпечує відмінний захист пристрою при ударах, натиску і при цьому залишається в тій самій комплекції (формі), без втрати первинних характеристик ;
-
відтінок лаванда позитивно оцінюється візуально і є одним із самих популярних варіантів, щоб прикрасити планшет в руках користувача жінчки. Адже чорний, або синій чохол для Леново таб м11 не дуже личить жінці;
-
зручна кришка-підставка формує захист для екрана, коли пристрій не використовується за призначенням із сенсорним дисплеем. Чохол-кришка створює захист у вигляді бар'єру, щоб удар від твердого предмету не зміг нашкодити скляному покриттю;
-
положення підставки дозволяє звільнити руки користувача і зменшити тягар ваги при тривалому перегляду за дисплеем;
-
зовнішня поверхня обкладинки не є маркою завдяки спеціальному покриттю і дозволяє легко провести очистку при необхідності;


Для максимального захисту Вашого пристрою, ми рекомендуємj поклеїти хороше загартоване скло на екран Lenovo tab M11. Переходьте за посиланням - нажимайте на фотографію, вибирайте хороший захист!
Жіночий чохол книжка Lenovo Tab M11 (TB330XU) має невелику вагу, щоб не обтяжувати користувача при тривалому утриманні в руках. Тонкий і акуратний, чохол Xiaoxin Pad 2024 (TB331FC) чарівного лавандового відтінку можно розмістити в сумці, портфелі чи в рюкзаці і не хвилюватись, щоб планшет назбирає на собі подряпин. Внутрішня сторона кришки має м'яке покриття, щоб делікатно контактувати з поверхнею екрану.



Чохол книжка Ivanaks Flat lavander для Lenovo tab M11 (Xiaoxin pad 2024) з гумовим дном у відтінку лаванди прикрасить зовнішність планшетного компютера, допоможе виділити пристрій серед інших пристроїв і предметів. А які ще варіанти чохлів можна придбати до пари - можна знайти за посиланням - клікайте на фотографію внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 166.3 мм |
| Ширина пристрою | 255.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Tab M11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | лаванда/сизий |
- Ціна: 459 ₴








