
Чохол для Lenovo Tab M11 (TB330XU), обкладинка для Xiaoxin Pad 2024 (TB331FC) зелений (м'ятний колір)
459 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: mint_flat_m11
Надійний захист костюм для планшета із ударостійкої гуми і пластика (кришка) для безпечного користування пристроєм - це чохол для Lenovo Tab M11 (TB330XU), обкладинка для Xiaoxin Pad 2024 (TB331FC) .
Модель - Ivanaks flat
Колір - зелений (м'ятний колір) (Mint green)
Захист від подряпин і можливість зберегти цілісність пристрою при падінні можливе лише в тому випадку, якщо Ваш гаджет є в списку:
- Lenovo Tab M11 4/128GB LTE Luna Grey + Pen (ZADB0040UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB Wi-Fi Luna Grey (ZADA0188UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB WiFi Seafoam Green + Pen (ZADA0257UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB LTE Seafoam Green + Pen (ZADB0277UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB Wi-Fi Luna Grey + Stylus (ZADA0024PL)
- Lenovo Xiaoxin Pad 2024 6/128GB Luna Grey (ZAD70007CN)
- Lenovo Xiaoxin Pad 2024 8/128GB Luna Grey (ZAD70001CN) / Леново сяоксін пад 2024

-
відтінок свіжості бадьорить і видозмінює зовнішність планшета, тим самим робить його одним із головних варіантів для подарунку для для жінки, дівчини чи подруги
-
відмінний захист планшета зі всіх сторін. Дисплей прикривається рухомою кришкою із тришаровою структурою, а сам девайс повністю закритий гумовим кейсом-щитом;
-
щоб насолодитись переглядом фільму або провести дистанційне навчання комфортно і з вільними руками, передбачена позиція підставки з можливістю використання фронтальної кришки;
-
вільний доступ до любої точки дисплея планшета Lenovo Tab M11. Тут не має металевих кріплень чи резинок, які можуть перекривати екран, чи його пошкодити твердим;
-
матова поверхня обкладинки гарно чіпляється до шкіри і забезпечує чітке зчіплення і утримання;


Не упустіть можливість придбати хороше загартоване скло для безпечного користування екраном і для його захисту. Переходьте за посиланням - нажимайте на фотографію, вибирайте хороше захист для планшета Lenovo Xiaoxin pad 2024!
Чохол для Lenovo Tab M11 (TB330XU), обкладинка для Xiaoxin Pad 2024 (TB331FC) у відтінку світла м'ята прикрасить Ваш планшетний девайс, захистить його вразливі ділянки від механічних руйнувань і втрати зовнішнього вигляду. Планшет Леново Таб М11 буде почуватись в повній безпеці в чохлі з силіконовим дном, а його користувач не буде хвилюватись за його цілісність.



Чохол обкладинка Ivanaks Flat Mint green на Lenovo Tab M11 з силіконовим дном, колір зелений світлий є маленькою частиною великої колекції обкладинок для захисту планшета і для зручного користування при виконанні різних задач. Маємо чим Вас здивувати і допомогти обрати необхідний варіант захисту. Переходьте за посиланням - клікайте на фотографію!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 166.3 мм |
| Ширина пристрою | 255.2 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Tab M11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Зелене яблуко ( Green Apple) |
- Ціна: 459 ₴








