
Чохол з місцем під стилус для Xiaomi Redmi pad 10.61 22081283G книжка рожеве золото сяомі редмі пад
590 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: redmipad_pen_rosegold
Якщо Вам потрібен саме чохол з місцем під стилус для Xiaomi Redmi pad 10.61 22081283G в гарному жіночому відтінку, сміливо замовляйте цей варіант, оскільки тут передбачили все, що потрібно для повноцінного користування планшетом.
Модель - Ivanaks Pencase
Колір - Рожеве золото (rose gold)
Захисний чохол успішно одягається на такі моделі планшетів Ксяомі і не може бути використаний із планшетом старшої версії (Xiaomi Redmi pad se 11 дюймів). Тому нижче наводимо список сумісних моделей:
-
Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4216EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4183EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4173EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4229EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4191EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4171EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4221EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4206EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Mint Green (VHU4178EU)

-
використовується футляр-корито із щільної гуми, що гарантує суцільний захист корпуса пристрою, а також ударостійкість і тривалий термін захисних властивостей
-
передбачає окреме, відведене розробником місце для стилуса, щоб чохол не тільки захищав планшет Xiaomi redmi pad 10.61 від пошкоджень, а також був зручним при використанні стилуса-ручки
-
зовні аксесуар облагороджений матовою шкірою PU, яка викликає позитивні тактильні і візуальні емоції
-
можливість встановити планшет в положенні підставки для зручного перегляду відео чи пошуку інформації в мережі;
-
смарт обкладинка, яка оберігає екран при ударах, служить підставкою і вимикає дисплей при закриті кришки;


Чохол з місцем під стилус для Xiaomi Redmi pad 10.61 22081283G в парі із захисним склом на дисплей комп'ютера роблять чудеса. Не прогавте можливість вигідно закупитись і отримати знижку 20 гривень на любий варіант скла із асортименту магазина Смартікейс. Клікайте на фотографію внизу!
Чохол Ivanaks Pencase для Xiaomi Redmi pad 10.6 22081283G з нішою для стилуса представлений в широкій гамі відтінків і довзоляє підібрати той колір, який буде личити саме Вам. Переходьте за посиланням - клікайте на фотографію!
ВІдмінний ступінь захисту для планшета Ксяомі редмі пад 10.61 досягається за рахунок використання суцільно литої щільної гуми високої міцності і амортизаційних (тобто ударів поглинаючих) її характеристик. Передбачено всі необхідні отвори для динаміків, камери, роз'ємів і зручного користування девайсом




Зробіть замовлення в магазині Смартікейс, щоб насолодитись користуванням оригінальним чохол для планшета Ксяомі редмі пад 10.61! ВІдправка замовлень по всій Україні в робочі дні магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 158.1 мм |
| Ширина пристрою | 250.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi redmi pad 10.61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Рожеве золото |
- Ціна: 590 ₴









