
Чохол з місцем під стилус для Xiaomi Redmi pad Mint green 22081283G книжка ксяомі редмі пад 10.6
590 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: redmipad_pen_mintgreen
Якщо у Вас в користуванні крім планшета також є стилус, то Вам точно буде корисний чохол з місцем під стилус для Xiaomi Redmi pad Mint green 22081283G в форматі книжки.
Модель - Ivanaks Pencase
Колір - м'ятний зелений (Mint green)
Діагональ планшета - 10,61 дюймів
Дана обкладинка забезпечить відмінний захист для таких моделей планшета Редмі пад із лінійки виробника Xiaomi:
-
Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4216EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4183EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4173EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4229EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU4191EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 4/128GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4171EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4221EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Moonlight Silver (VHU4206EU)
-
Xiaomi Redmi Pad 3/64GB Wi-Fi Mint Green (VHU4178EU)

-
виготовлений із гуми покращеної міцності і підвищеної щільності, щоб користування планшетом було максимально безпечним, а термін служби чохла-книжки був максимально довгим;
-
футляр передбачає повноцінне розміщення стилуса-ручки всередині книжки, щоб аксесуар був завжди під рукою і не загубився;
-
використано якісну штучну шкіру із поліуретану в якості зовнішньої обкладинки, що забезпечує стійкість щодо проникнення вологи в середину планшета, а також естетичний гарний вигляд;
-
звільняє користувача від необхідності утримувати планшет вагою біля 500 грам постійно в руках чи шукати кружку, щоб підперти гаджет за переглядом фільму;
-
розумна обкладинка автоматично переводить стан планшета Xiaomi redmi pad з діагоналлю 10,6 дюймів в режим сну;


Можливість купити захисне скло по знижці ( даруємо 20 гривень на любий варіант із асортименту скла на цю модель) і якісний захисний чохол для Ксяомі Редмі пад 10,6 в одному замовлені з пакуванням в коробку. Клікайте на фотографію внизу!
Чохол з місцем під стилус для Xiaomi Redmi pad Mint green 22081283G в форматі книжки буває у продажу також у інших відтінках, що дозволить обрати чохол для дитини, для жінки і для чоловіка, тобто забезпечити оригінальними захисними обкладинками всю сім'ю. Клікайте на фотографію внизу!
Щільна гума - це головна перевага чохла Ivanaks Pencase, яка дозволяє також розмістити і користуватись стилусом під час роботи на планшеті Xiaom iRedmi pad VHU4178EU. Планшет щільно сідає у футляр-корито у набуває нових можливостей у користуванні як вдома, так і у справах.




Можливість користуватись оригінальним чохол для планшета Ксяомі редмі пад 10.61 буквально за декілька днів після замовлення з доставкою Нова пошта! ВІдправка замовлень по всій Україні в робочі дні магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 158.1 мм |
| Ширина пристрою | 250.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi redmi pad 10.61 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | м'ятний зелений (Mint green) |
- Ціна: 590 ₴









