
Кольоровий чохол книжка Париж на Samsung Galaxy tab A9 SM-X110 SM-X115 (8,7 дюймів) самсунг таб а9 для дівчини
440 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: paris_a9lite
Різнобарвна обкладинка із чарівним поєднанням відтінків і зображенням Ейфелевої вежі прикратись Ваш планшет і надійно його захистить від можливих пошкоджень чи випадкових падінь - це кольоровий чохол книжка "Париж" на Samsung Galaxy tab A9 SM-X110 SM-X115 (8,7 дюймів)
Модель - ivanaks funny print
Колір - Париж ( Paris)
Можливість сумісного використання із Вашим планшетом можливо лише, якщо Ваша модель пристрою представлена у списку:
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB Wi-Fi Graphite (SM-X110NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB Wi-Fi Silver (SM-X110NZSA)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X110NZAE)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB LTE Graphite (SM-X115NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB LTE Silver (SM-X115NZSA)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB LTE Graphite (SM-X115NZAE)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB Wi-Fi Silver (SM-X110NZSE)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB LTE Silver (SM-X115NZSE)

Кольоровий чохол із малюнком для жінки на планшет Samsung Galaxy Tab A9 (SM-X110 / X115) від Ivanaks, колір "Париж в кольорі:
-
це сучасний захисний аксессуар, що передбачає двух факторний захист пристрою від подряпин і від пошкоджень;
-
це можливість прикрасити Ваш планшет і зробити його вигляд унікальним і оригінальним;
-
це обкладинка із вологостійкого матеріалу і твердою кришкою, щоб захистити екран від ударів;
-
це прекрасний варіант для подарунку, особливо із оригінальним склом Ivanaks Glass;
-
це зручна підставка для планшета Samsung galaxy tab a9 SM-X115, що замінить чашку чи іншу не зручну підставку із слолу;


Знижка 20 гривень на любий варіант скла - клікайте на фото і переходьте до вибору перевіреного загартованого скла для Samsung galaxy tab a9 (8.7)
Різноманіття малюнків і варіантів обкладинки, а також протиударні резинові футляри із підставкою для самих вибагливих користувачів техніки - все це вже представлено на вітрині магазина "Смартікейс". Переходьте за посиланням - клікайте на фотографію внизу!
Кольоровий чохол книжка "Париж" на Samsung Galaxy tab A9 SM-X110 SM-X115 (8,7 дюймів) принесе море позитиву майбутньому власнику пристрою, адже цей колір орієнтований на жінок. Яскраві і позитивні відтінки гарно впливають на настрій власника і допоможуть гарно провести його день. Відмінний рівень захисту планшета при різних ситуаціях досягається двух факторним захистом у будові чохла--книжки. Магнітна застібка прикрашена малюнком і утримує кришку закритою.






Надсилаємо по всій Україні!
Зробіть гарний подарунок собі чи дорогій Вам людині - замовляйте оригінальний чохол для планшета Samsung galaxy tab a9 в магазині Смартійкейс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 211 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung galaxy tab a9 8.7 (Sm-X110 Sm-X115) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Париж ( Ейфелева Вежа в кольорі) |
- Ціна: 440 ₴










