
Блакитний чохол книжка Левеня на Samsung Galaxy tab A9 SM-X110 SM-X115 (8,7 дюймів) самсунг таб а9 з малюнком
470 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: lion_a9lite
Блакитний чохол книжка Левеня на Samsung Galaxy tab A9 SM-X110 SM-X115 (8,7 дюймів) для відмінного захисту планшета і безпечного користування дітьми і дорослими.
Модель - ivanaks funny print
Колір - Сніжне левеня (Lion in snow)
Шукайте свою модель планшета у списку, щоб бути певним, що цей захисний чохол підійде саме до Вашої моделі планшета:
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB Wi-Fi Graphite (SM-X110NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB Wi-Fi Silver (SM-X110NZSA)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X110NZAE)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB LTE Graphite (SM-X115NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB LTE Silver (SM-X115NZSA)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB LTE Graphite (SM-X115NZAE)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB Wi-Fi Silver (SM-X110NZSE)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB LTE Silver (SM-X115NZSE)

Протиударний чохол книжка із малюнком для Samsung Galaxy Tab A9 (SM-X110 / X115) від Ivanaks, колір "Сніжне левеня":
-
це оригінальний захисний чохол у форматі книжки з гумовим дном, що створює двохрівневий захист навколо пристрою;
-
це надійний аксессуар для тривалого користування, що передбачає розміщення дисконтних і банківських карток, а також зручне і швидке розташування планшета в положенні підставки;
-
можливість зручно і безпечно користуватись планшетом при любих умовах, навіть маленькими дітьми;
-
це чудовий і презентабельний варіант для подарунку, особливо в парі з загартованим захисним склом Ivanaks Glasses;
-
передбачає місце (бокову петельку) для розміщення стилуса, якщо користувач бажає користуватись стилусом-ручкою;


Знижка 20 гривень на любий варіант скла у магазині Смартікейс - клікайте на фото і переходьте до вибору загартованого скла для Samsung galaxy tab a9 (8.7)
На вітрині магазина "Смартікейс" ви знайдете достатньо варіантів обкладинок для планшета Самсунг Таб а9 (8,7). Різноманіття малюнків та дизайнів обкладинок дозволяє кожному користувачеві знайти щось для себе. Наш асортимент включає яскраві та стильні обкладинки з різними геометричними та абстрактними малюнками, а також класичні варіанти в одному кольорі. Переходьте за посиланням - клікайте на фотографію внизу!
Блакитний чохол книжка Левеня на Samsung Galaxy tab A9 SM-X110 SM-X115 (8,7 дюймів) позиціонується як дитячий варіант, але його також полюбляють жінки, адже блакитні відтінки із силуетом левенятка дуже привабливі і жіночні. Особливо цей варіант підходить для користувачів стилуса, адже тут є спеціальна петелька для кріплення стилуса.





Надсилаємо по всій Україні!
Красивий захист для Вашого планшета від магазину Смартікейс - залишайте замовлення на сайті в будь-який час і ми його попрацюємо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 211 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель планшета | Samsung galaxy tab a9 8.7 (Sm-X110 Sm-X115) |
| Забарвлення | Снігове левеня (snow lion) |
- Ціна: 470 ₴










