
СІрий чохол книжка Котик на Samsung Galaxy tab A9 SM-X110 SM-X115 (8,7 дюймів) самсунг таб а9 дитячий
440 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: cat_a9lite
Сучасне рішення проблеми захисту планшета в руках користувача-дитини, коли ризик пошкодження пристрою є максимальним - це сІрий чохол книжка Котик на Samsung Galaxy tab A9 SM-X110 SM-X115 (8,7 дюймів).
Модель - ivanaks funny print
Колір - Котик (Pretty Cat)
Гарантована сумісність корисного використання планшета із гаджетами зі списку:
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB Wi-Fi Graphite (SM-X110NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB Wi-Fi Silver (SM-X110NZSA)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X110NZAE)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB LTE Graphite (SM-X115NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB LTE Silver (SM-X115NZSA)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB LTE Graphite (SM-X115NZAE)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB Wi-Fi Silver (SM-X110NZSE)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB LTE Silver (SM-X115NZSE)

Дитячий чохол з котиком Ivanaks Prints для Samsung Galaxy Tab A9 8/128 Graphite (SM-X115):
-
це зручна підставка для планшета Samsung Galaxy Tab A9 SM-X115, яка замінить випадкові предмети чи інші не зручні підставки на вашому столі. Тепер ви зможете з комфортом користуватися пристроєм, не втрачаючи зручності і переглядати цікавинки;
-
це обкладинка з вологостійкого матеріалу та твердою основою кришки, яка передбачає надійний захист екрану від ударів та виникнення подряпин. Ваш компактний планшет буде безпечно зберігатися і переміщуватись у подорожах;
-
це оригінальна можливість не лише зберегти цілісність планшета, але й видозмінити його, зробивши його вигляд кольоровим і веселим;
-
це передовий аксесуар, який забезпечує двофакторний захист гаджета від подряпин і трощення, надаючи йому максимальний рівень безпеки.


Знижка 20 гривень на любий варіант скла - клікайте на фото і переходьте до вибору перевіреного загартованого скла для Samsung galaxy tab a9 (8.7)
У магазині "Смартікейс" ви знайдете безліч різноманітних малюнків та варіантів обкладинок для вашого Samsung. Від класичних до вишуканих, Ви точно підберете щось, що вам сподобається та відповідає вашому стилю чи задам використання гаджета. Переходьте за посиланням - клікайте на фотографію внизу!
СІрий чохол книжка Котик на Samsung Galaxy tab A9 SM-X110 SM-X115 (8,7 дюймів) містить два відділи для карток, де можна сховати Вашу банківську картку, а також магнітну застібку, щоб тримає кришку зачиненою, тим самим формує щит над вразливим скляним екраном.





Надсилаємо по всій Україні!
Купуйте оригінальні аксесуари для планшета! В магазині "Смартійкейс" Ви можете собі це дозволити!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 211 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Котик |
- Ціна: 440 ₴









