
Чорний силіконовий чохол Samsung Galaxy Tab A9 SM-X110 SM-X115 (8,7 дюймів) самсунг таб а9 протиударний
440 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: black_tpu__a9
Міць і захисні властивості гумової броні важко порівняти з іншими моделями чохлів, адже цей варіант захисту суцільний і не страждає від ударів, сили натиску, згинів і деформацій - це чорний силіконовий чохол Samsung Galaxy tab A9 SM-X110 SM-X115 (8,7 дюймів) з можливістю підставки.
Модель - ivanaks Shield
Колір - Чорний
До якої моделі планшета можна використовувати цей захисний варіант футляра:
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB Wi-Fi Graphite (SM-X110NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB Wi-Fi Silver (SM-X110NZSA)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X110NZAE)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB LTE Graphite (SM-X115NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB LTE Silver (SM-X115NZSA)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB LTE Graphite (SM-X115NZAE)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB Wi-Fi Silver (SM-X110NZSE)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB LTE Silver (SM-X115NZSE)

Протиударний гумовий чохол із підставкою Ivanaks Shiled для Samsung Galaxy Tab A9 (SM-X110 і SM-X115) має такі характеристики:
-
не зношується від тривалого користування;
-
утримується одягненим на планшеті щільно і надійно;
-
поглинає удар від падіння, тим самим захищає корпус пристрою від появи тріщин;
-
може згинатись, надавлюватись і вдарятись без втрати своїх захисних характеристик;
-
передбачає можливість підставки, яка регулюється, виймається (при необхідності);
-
протиударні характеристики підвищуються за рахунок товстих потовщень на кутах, а також високого захисного бортика, який добре помітний над екраном
-
футляр поглинає камеру планшета, її оптика буде утоплена і захищена від подряпин


Знижка 20 гривень на різні варіанти скла! Щоб обрати потрібне Вам скло, клікайте на фото і переходьте до вибору якісного функціонального скла для Samsung galaxy tab a9 (8.7)
Надійні захисні чохли для планшета Samsung galaxy tab a9 купити оптом або в роздріб для безпечного користування пристроєм протягом тривалого часу. Переходьте за посиланням - клікайте на фотографію внизу!
Чорний силіконовий чохол Samsung Galaxy tab A9 SM-X110 SM-X115 (8,7 дюймів) виготовлений конкретно під вказану модель планшета і передбачає вільний доступ до кнопок і отворів планшетного комп'ютера. Його можна використовувати з користю тривалий час, а також мити у воді за необхідності), але за цієї процедури планшет обов'язково потрібно витягнути із футляра.



Надсилаємо по всій Україні!
Якщо Ви шукаєте дійсно протиударний чохол на планшет Самсунг таб а9 з діагоналлю 8,7 дюймів, то цей варіант Вам точно стане у нагоді і забезпечить безпечне користування. Замовляйте у Смартікейс з вигодою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 211 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung galaxy tab a9 8.7 (Sm-X110 Sm-X115) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | чорний |
- Ціна: 440 ₴









