
Кольоровий силіконовий чохол Samsung Galaxy Tab A9 SM-X110/X115 (8,7 дюймів) самсунг таб а9 для дитини веселка
440 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: rainbow_tpu__a9
Кольоровий силіконовий чохол Samsung Galaxy Tab A9 SM-X110/X115 (8,7 дюймів), який зібрав всі кольори веселки і ідеально підходить для захисту планшетного пристрою в руках користувача-дитини.
Модель - ivanaks Shield
Колір - веселка
Для якого планшета з модельного рядку Samsung підходить такий чохол? Відповідь у наведеному списку:
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB Wi-Fi Graphite (SM-X110NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB Wi-Fi Silver (SM-X110NZSA)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X110NZAE)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB LTE Graphite (SM-X115NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB LTE Silver (SM-X115NZSA)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB LTE Graphite (SM-X115NZAE)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB Wi-Fi Silver (SM-X110NZSE)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB LTE Silver (SM-X115NZSE)

Захисний чохол покращеної міцності Ivanaks Shield Rainbow для Samsung Galaxy Tab A9 (SM-X115/X110), колір веселка виділяється такими ознаками:
-
виготовлений із гуми, а, отже, не ламається при згинанні і зміні форми;
-
щільно сидить на планшеті, не злітає з нього;
-
відміно амортизує удари і поглинає силу поштовхів без втрати своїх властивостей
-
передбачає можливість зміни положення при необхідності підставки;
-
оригінально оформлений, має дуже помітне і яскраве забарвлення;
-
кути футляру мають гарно видимі потовщення, що відіграють роль захисного бамперу
-
передбачає захист оптики планшета від подряпин, при розміщені планшета лежачи на столі


Знижка 20 гривень на різні варіанти захисного скла! Щоб обрати потрібне Вам скло, нажимайте на фото і переходьте до вибору якісного функціонального скла для Samsung galaxy tab a9 (8.7)
Магазин "Смартікейс" пропонує широкий вибір захисних чохлів різних типів і форм, які можуть задовольнити потреби навіть найвибагливіших клієнтів. Товари виготовлені з високоякісних матеріалів і мають ергономічний дизайн. Переходьте за посиланням - клікайте на фотографію внизу!
Кольоровий силіконовий чохол Samsung Galaxy Tab A9 SM-X110/X115 (8,7 дюймів - це ідеальний варіант для безпечного користування портативним пристроєм в безпечному режимі. Яскраве оформлення буде радо оцінене дітьми, для яких і створили цей варіант кольору.



Надсилаємо по всій Україні!
Залишайте замовлення на сайті і ми опрацюємо його в робочий час. Купити чохол для планшета Samsung galaxy tab a9 Ви можете як по безготівковому розрахунку, так і з оплатою при отримані ні пошті. Це зручно і не викликає хвилювань щодо помилки у виборі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 211 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung galaxy tab a9 8.7 (Sm-X110 Sm-X115) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Радуга ( Веселка) |
- Ціна: 440 ₴









