
Блакитний чохол для планшета Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2022 - 2024 з малюнком Левеня, книжка для дитини Самсунг таб с6 лайт
575 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: lion_s6lite
Що можна підібрати для захисту планшета, якщо ним буде користуватись маленька дитина, або школяр і потрібно дійсно хороший захист, гарне оформлення і можливість підставки?
Пропонуємо блакитний чохол для планшета Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2022 - 2024 з малюнком Левеня, безпечна книжка-обкладинка для дитини.
Серія Ivanals Prints - колір Левеня (Snow lion)

Для яких планшетів можна сміливо придбати цей варіант чохла?
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB LTE Blue (SM-P619NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB Wi-Fi Gray (SM-P613NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB LTE Gray (SM-P619NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB Wi-Fi Blue (SM-P610NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2022 4/64GB Wi-Fi Blue (SM-P613NZBA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB Wi-Fi Gray (SM-P610NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 4/64GB LTE Gray (SM-P615NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB LTE Mint (SM-P625NLGA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB Wi-Fi Mint (SM-P620NLGA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/128GB LTE Grey (SM-P625NZAE)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB LTE Rose Gold (SM-P625NZIA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB LTE Grey (SM-P625NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/128GB Wi-Fi Grey (SM-P620NZAE)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB Wi-Fi Grey (SM-P620NZAA)
-
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 4/64GB Wi-Fi Rose Gold (SM-P620NZIA)
Протиударний чохол з малюнком Ivanaks Print Lion на Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2024 SM-P620/P625 (дитячий варіант) дозволяє:
-
убезпечити планшет від можливого пошкодження в різних ситуаціях користування;
-
підвищити видимість пристрою і виділити його серед інших Ваших речей;
-
зручно для користувача використати можливість підставки; звільнити руки і встановити комфортний зоровий контакт;
-
автоматично блокувати пристрій простим закриттям планшета;
-
розмістити Ваші платіжні картки у захисному чохлі, щоб мати все необхідне під руками;
-
без ризику переміщувати пристрій у Вашій сумці, рюкзаку чи просто в руках;


Якщо Вам потрібно захисне скло, скористайтесь нашою пропозицією і отримайте знижку 20 гривень!
Клікайте на посилання (фотографія) і добавляйте захисне скло на Samsung galaxy tab s6 lite у замовлення!
Блакитний чохол для планшета Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2022 - 2024 з малюнком Левеня являє собою комбіноване рішення у захисті пристрою, що складається із:
- самої обкладинки, що виготовлена із міцного поліуретану і виконує не тільки захисну функцію від пошкодження дисплея, а також змінює зовнішній вигляд планшета відповідно до Ваших уподобань;
- гумового футляра - корита, куди вставляється планшет і перебуває в ньому постійно. немає потреби його виймати, оскільки у футлярі передбачені всі необхідні отвори для зарядки, регулювання гучності і інших можливостей;
- магнітної застібки, що буде утримувати кришку обкладинки закритою
Сірий чохол на силіконі для Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 Grey (Кішечка) не повторимо, як зовні, так і по своїм функціональним можливостям. Чохли серії Ray Safebook дуже популярні у вимогливої аудиторії користувачів/



Протиударний чохол з малюнком Ivanaks Print Lion на Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 2024 SM-P620/P625 (дитячий варіант) цілком можна використовувати і дорослим користувачам, якщо Вам подобається такий малюнок і Ви бажаєте володіти оригінальним чохлом в блакитному кольорі!
Весь ассортимент магазину можете знати за посиланням - клікайте на фотографію!.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.4" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 154.3 мм |
| Ширина пристрою | 244.5 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab s6 lite 10.4 SM-P610 SM-P615 |
| Забарвлення | левенятко |
- Ціна: 575 ₴









