
Чохол для PocketBook 618 Basic Lux 4 для дитини, обкладинка книжка з гумовим футляром, покетбук бейсик люкс 4
399 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: P117
Чохол для PocketBook 618 Basic Lux 4 для дитини у нестандартному кольоровому оформлені, що спонукає до розвитку уяви і нестандартного мислення у маленьких читачів.
Модель - Ivanaks Basic
Колір - Хлопчик з сонця ( Sun boy )

ВІдмінні особливості чохла Ivanaks Basic:
-
виготовлений з думкою про комфорт користувача, чохол-обкладинка має розумну функцію "сон", а також тверду основу кришки, що гарантує захист крихкого дисплея E INK від проникаючих потенційних пошкоджень;
-
гума, пластик та поліуретан створюють міцний захист для вашої електронної книжки Покетбук Бейсік Люкс 4. Користуйтесь сучасним аксесуаром, виготовленим з перевірених часом і практикою матеріалів, які забезпечують тривалий термін;
-
броньований костюм, захищає вразливі деталі вашого улюбленого пристрою, особливо кути і дисплей;
Чохол обкладинка Ivanaks Basiс Sun Boy для електронної книги PocketBook 618 Basic Lux 4, колір Сонячний хлопчик буде гарним товаришем для портативної е-книги. Але не переплутайте модель пристрою, перевірте чи є він у цьому списку
- PocketBook 618 Basic Lux 4, Black (PB618-P-CIS)
Широка гамма кольорів і варіантів малюнків зібрані в колекції від магазину "Smarticase", щоб орати чохол для Вашої електронної книги можна було не тільки для дорослого користувача, але для дітей різного віку і жінок. Переходьте за посиланням ( клікайте на фото), щоб придбати бажаний чохол для PocketBook 618 Basic Lux 4.
Чохол для PocketBook 618 Basic Lux 4 для дитини привертає увагу за рахунок насиченого жовтого відтінку, що особливо помітний на фоні чорного кольору. Не симетричний малюнок позитивно впливає на розвиток уяви і фантазії, особливо за читанням захоплюючих пригодницьких чи фантастичних книг і історій. Головна задача, яка стоїть перед захисним чохлом - це зберегти цілісніть крихкого сенсорного дисплея, що є самою вразливою частиною любої електронної книжки Pocketbook.




Купити чохол Ivanaks Basiс Sun Boy для електронної книги PocketBook 618 Basic Lux 4 - це можливість одержати новий якісний товар за доступною ціною. Ми відправляємо у всі робочі дні магазину зручним оператором доставки ( Нова пошта, Укрпошта). Залишайте замовлення на сайті і ми Вам обов'язково зателефонуємо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 161.3 мм |
| Ширина пристрою | 108 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 399 ₴







