
З прозорою стінкою чохол Lenovo Tab M11 + Pen (TB330), Xiaoxin Pad 2024 (TB331FC) Леново таб м11 з відділом для стилуса синій
599 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: saphire_toby_m11
В пошуках стильного вигляду планшета і можливості надійно захистити пристрій від фізичних пошкоджень ви натрапили на чохол Lenovo Tab M11 + Pen (TB330), Xiaoxin Pad 2024 (TB331FC) з прозорою стінкою та відділом для стилуса.
Модель - Ivanaks PenSlot
Колір - синій (сапфір)
Сучасний захисний чохол допоможе безпечно взаємодіяти із планшетом, якщо Ваш девайс представлений у списку внизу:
- Lenovo Tab M11 4/128GB LTE Luna Grey + Pen (ZADB0040UA) (Леново таб м11)
- Lenovo Tab M11 4/128GB Wi-Fi Luna Grey (ZADA0188UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB WiFi Seafoam Green + Pen (ZADA0257UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB LTE Seafoam Green + Pen (ZADB0277UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB Wi-Fi Luna Grey + Stylus (ZADA0024PL)
- Lenovo Xiaoxin Pad 2024 6/128GB Luna Grey (ZAD70007CN)
- Lenovo Xiaoxin Pad 2024 8/128GB Luna Grey (ZAD70001CN) / Леново сяоксін пад 2024/ Леново ксяоксін пад 2024

-
завдяки поєднанню сучасних полімерів ( гума, пластик і поліуретан), вдалось створити зручний захисний чохол-обкладинку із прозорою задньою стінкою і магнітною смарт обкладинкою, яка переводить дисплей у режим off screen ( вимикає);
-
зручне положення для горизонтального розміщення на рівній твердій поверхні, щоб звільнити руки користувача і повноцінно провести відпочинок, переглядаючи фільм чи цікаве відео;
-
можливість зробити вигляд планшета сучасним і стильним. Задня стінка виготовлена твердою і прозорою. на її поверхні можна побачити дві захисні плівки (ззовні і всередині), які знімаються при необхідності і бажані користувача;
-
для запобігання самовільному руху обкладинки у футлярі розміщено магнітики, які взаємодіють із магнітами кришки і утримують її. Також кришка володіє функцію автоматичного блокування і вмикання екрану - smart sleep;
-
тримати стилус Lenovo Active Pen поряд із планшетом можливо в рамках одного чохла. Lenovo Tab M11 чохол із нішою для стилуса дозволяє зберігати стилус у спеціально передбаченому місці, щоб не втратити його по випадковості;


Чохол Lenovo Tab M11 + Pen (TB330), Xiaoxin Pad 2024 (TB331FC) з прозорою стінкою та відділом для стилуса буде краще працювати разом із захисним склом Ivanaks Glass. Отримайте знижку 20 гривень на будь-який варіант прозорої броні 9H, натискайте на фото, вибирайте хороше захисне скло свій смак!
Lenovo Tab M11 чохол із нішою для стилуса - це нове рішення на ринку захисних обкладинок, виконаний як гібридний чохол, щоб увібрав у собі твердість пластику, міцність гуми і приємні тактильні відчуття від дотику із шкірою PU (поліуретан). Зручна підставка дозволяє читати новини, спілкуватись по відео комунікаторам і навчатись дистанційно і з комфортом.



Серед безлічі варіантів ми обрали самі найкращі, які дійсно варти уваги. Чохли для планшета Леново таб М11 можна обрати для себе і всієї родини по гарним цінам і оглянувши товар на реальних фотографіях ( ніби вживу в руках). Нажимайте на посилання - переходьте до огляду і обирайте чохол для Lenovo Tab M11 під свій смак!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 166.3 мм |
| Ширина пристрою | 255.2 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Tab M11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | сапфір |
- Ціна: 599 ₴









