
Чохол книжка для планшета Lenovo Tab K10 FHD, очі (не чіпай) TB-X6C6X
489 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: K10_trif_eyes
Цікавий погляд на чорний чохол для планшета, якщо зробити його більш цікавим і "живим" - це чохол книжка для планшета Lenovo Tab K10 FHD Abyss Blue (ZA8R0042UA) з магнітною кришкою і функцією смарт ( розумний чохол).
Модель - Ivanaks Hard
Колір - очі / не чіпай мене (eyes/ don't touch me)


Спеціальна можливість для відвідувачі магазину Smarticase - знижка 20 гривень на будь-який варіант захисного скла для захисту дисплею пристрою, в тому числі на функціональне захисно скло Anti blue (для здоров'я очей користувача).
Натискайте на посилання - клікайте на фотографію внизу!
Суттєва перевага моделі чохла Ivanaks hard - це тверда основа стінок футляра, що миттєво відчувається при взятті чохла у руки. Lenovo Tab K10 чохол магнітний і має можливість полегшити взаємодію користувача із пристроєм. При закритті кришки дисплей пристрою автоматично вимикається, переходит у так званий "режим сну". Ця особливість дає можливість менше контактувати із кнопкою ввімкнення/вимкнення пристрою, що автоматично продовжує термін її корисної роботи. Розумний чохол для Lenovo Tab K10 FHD на перший погляд тільки здається таким простим. При використанні розкривається вся його функціональність і смарт фішки.


Основні характеристики чохла Ivanaks hard eyes:

Чорний чохол з малюнком Ivanaks Hard Eyes для Lenovo Tab K10 FHD Abyss Blue, колір очі ( не чіпай мене) - це різновид класичного чорного варіанта, який розбавлений зображенням, що надає пристрою власного характеру, "душі". Тут ви отримаєте і захист пристрою від подряпин, при чому захист на всі 360 градусів. І міцну матову шкіру із поліуретану, що стійка до вологи і прилипанню бруду, що робить догляд за обкладинкою дуже простою. Якщо Вам потрібен дитячий чохол для планшета Lenovo tab K10 із оригінальним оформленням - вам точно підійде варіант очі від Ivanaks!





У безлічі варіантів і форматів чохлів дуже важно, іноді підібрати чохол для дитини на Lenovo tab k10 FHD, оскільки часто продавці вказують не точні дані щодо характеристик, або ціє ї інформації не достатньо для формування рішення, який чохол купити на Леново таб к10. В магазині Смартікейс доволі зручно обирати аксесуари, оскільки фотографії лише реальні, а опис мінімальний і точний, щоб швидко сформувати думку щодо того чи іншого варіанту обкладинки.
Переходьте до нас на вітрину - клацніть на фотографію внизу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.3" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 244.8 мм |
| Ширина пристрою | 153.9 мм |
| Товщина пристрою | 8.15 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.3 дюймів |
| Забарвлення | Очі/ Не чіпай мене / Don't touch me |
- Ціна: 489 ₴









