
Повертальний чохол книжка для Xiaoxin Pad 2024 (TB331FC), Lenovo Tab M11 (TB330), з місцем для стилуса Лавандовий
750 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: lavander_rotate_m11
Можливість використовувати планшет по Вашим потребам, міняти положення і орієнтацію екрану пристрою на столі, а також розмістити стилус Lenovo Active Pen поряд із девайсом у спеціальному відділі-ніші - це протиударний чохол книжка для планшета Lenovo Tab M11 (TB330FU, європейська версія), а також для Xiaoxin Pad 2024 (TB331FC) - китайська версія.
Модель - Ivanaks Rotate
Колір - вибір у перемикачі
Якщо Вам цікавлять інші варіанти чохлів, футлярів і захисних обкладинок - тисніть на фотографію внизу, ми маємо що Вам запропонувати!
Перелік планшетів на ринку України, які можна захистити за допомогою захисного футляра Ivanaks Rotate:
- Lenovo Tab M11 4/128GB LTE Luna Grey + Pen (ZADB0040UA) (Леново таб м11)
- Lenovo Tab M11 4/128GB Wi-Fi Luna Grey (ZADA0188UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB WiFi Seafoam Green + Pen (ZADA0257UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB LTE Seafoam Green + Pen (ZADB0277UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB Wi-Fi Luna Grey + Stylus (ZADA0024PL)
- Lenovo Xiaoxin Pad 2024 6/128GB Luna Grey (ZAD70007CN)
- Lenovo Xiaoxin Pad 2024 8/128GB Luna Grey (ZAD70001CN) / Леново сяоксін пад 2024
Тільки для відвідувачів магазину "Smarticase" маємо вигідну пропозицію! Щоб забезпечити максимально захищений стан планшета для роботи чи дозвілля в будь-який умовах використання - рекомендується використовувати загартоване скло для екрана 11-ти дюймів.
Даруємо знижку 20 гривень на варіант скла на Леново таб М11 із ассортименту. Переходьте за посиланням - тисніть на фото, вибирайте якісний захист для екрана!
-
дозволяє змінювати орієнтацію екрану( положення планшета) з горизонтальної на вертикальну, з альбомної на портретну. В альбомному режимі зручно переглядати відео контент, в портретному режимі зручніше читати стрічку новин, спілкуватись по відеозв'язку, а також гортати стрічки Facebook та instagram;
-
передбачено місце для розміщення комплектного стилуса Lenovo Active Pen, щоб аксессуар був завжди у доступності для використання, не загубився де-інде. Чохол із місцем для стилуса для Lenovo Tab m11 + Pen - це повністю готове рішення, щоб надійно захистити планшет і використовувати його функціональні можливості по максимуму;
-
планшет Lenovo Tab M11, так само як і Xiaoxin pad 2024 виглядає сучасно у чохлі, задня стінка виготовлена із прозорого і міцного пластика ABS, який доповнений гумовою вставкою по периметру футляра, що забезпечує надійне утримання гаджета, а також посилює протиударні можливості чохла, адже гума відмінно пом'якшує силу удару;
-
тверда кришка оберігає вразливий екран від можливих проникаючих ударів і має всередині захисне м'яке покриття, а також упори для фіксації футляра. Вона доповнена магнітим тримачем-хлястиком і має магніт Sleep/ Wake. Зовні можна побачити міцну PU шкіру, яка забезпечує відмінне тактильне утримання і не ковзає в руках;
-
гібридний чохол успадкував всі переваги попередніх моделей пластикових чохлів і забезпечує відмінний рівень захисту від появи подряпин і ударів;
Протиударний чохол книжка для планшета Lenovo Tab M11, серія Ivanaks Rotate, представлений в чорному кольорі на наступних світлинах. Зверніть увагу, що на задній прозорій стінки футляра поклеєні захисні плівки, які можна зняти за бажанням.


Чекаємо замовлення на чохол для Xiaoxin pad 2024 з місцем для стилуса і можливістю обертання планшета! Відправка щодня згідно графіку роботи магазину "Smarticase"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 166.3 мм |
| Ширина пристрою | 255.2 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Tab M11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | чорний |
| Модель ч охолодження | rotate |
| Колір | Лавандовий |
- Ціна: 750 ₴









