
Дитячий чохол для Lenovo Tab M11 (TB330), Xiaoxin Pad 2024 (TB331FC) футляр протиударний веселка
479 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: rainbow_shield_m11
Ідеальний варіант для активного і безпечного користування планшетом вдома і на навчанні, ударостійкий футляр із еластичної гуми із суцільним захистом поверхні корпуса планшета, а також з можливістю регулювання кута нахилу Вашого планшета на рівній твердій поверхні. Оцініть цей протиударний чохол для Lenovo Tab M11 (TB330), його китайська версія - це планшет Xiaoxin Pad 2024 (TB331FC))
Модель - Ivanaks Shield
Колір - вибір у перемикачі
Щоб підібрати інший варіант кольору футляру, або взагалі інший тип захисту планшета - клікайте на фотографію внизу, ми маємо що Вам запропонувати!
Щоб уникнути не приємних емоцій при покупці чохла і не помилитись із вибором моделі захисту, рекомендуємо знайти назву свого планшета у наведеному списку (список може бути не повним):
- Lenovo Tab M11 4/128GB LTE Luna Grey + Pen (ZADB0040UA) (Леново таб м11)
- Lenovo Tab M11 4/128GB Wi-Fi Luna Grey (ZADA0188UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB WiFi Seafoam Green + Pen (ZADA0257UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB LTE Seafoam Green + Pen (ZADB0277UA)
- Lenovo Tab M11 4/128GB Wi-Fi Luna Grey + Stylus (ZADA0024PL)
- Lenovo Xiaoxin Pad 2024 6/128GB Luna Grey (ZAD70007CN)
- Lenovo Xiaoxin Pad 2024 8/128GB Luna Grey (ZAD70001CN) / Леново сяоксін пад 2024
Для того, щоб бути певним на 100%, що Ви на вірно визначити модель свого планшета, номер моделі Вашого планшета має містити таку комбінацію - TB330FU або TB330XU або TB331FC
Безпечне користування планшетом у повній мірі можливе лише тоді, коли під захистом буде і дисплей пристрою і його корпус. Міцне загартоване скло - це обов'язковий аксесуар, який має бути задіяний для захисту крихкого сенсорного дисплея будь-якого планшета.
Даруємо знижку 20 гривень на загартований захист екрану планшета Lenovo Tab M11 (Xiaoxin pad 2024). Обирайте варіант захисного скла на свій смак, натискайте на світлину і переходьте до вибору!
-
формує протиударний щит навколо корпуса планшета, що завадить пошкодити корпус пристрою при неприємних ситуаціях ( падінні чи ударах) при використанні Вашого девайса. Сила поштовху пом'якшується за рахунок амортизаційних властивостей гумового футляра;
-
присутній високий захисний бортик над екраном планшета, що забезпечує додатковий захист для дисплея. Планшет можна покласти на стіл дисплеем донизу без ризику подряпати поверхню скла;
-
Lenovo Tab M11 чохол силіконовий виготовлений із термополіуретану, що надає йому еластичності, міцності і можливості розтягуватися. Чохол легко одягається на корпус гаджета, так само швидко і просто знімається. Футляр не боїться ударів, не руйнується і не пускає тріщини у місці поштовху, що дозволяє користуватись захисним аксесуаром доволі довгий термін;
-
можливість регулювати положення планшета на столі, змінювати кут нахилу екрану під Ваші потреби. Тверда пластикова підставка-трансформер передбачає 3 варіанти фіксації регулятора. За необхідності підставка виймається, що полегшує вагу захисного аксессуару ;
-
протиударний чохол для Lenovo Tab M11 виділяється серед подібних пропозицій захисту саме потовщеними захисними кутами, які є створюють точку удару у більшості випадків падіння планшета. Товста гума пом'якшує поштовх і знімає ризик пошкодити кут пристрою;
Можливість купити надійний захисний чохол для планшета Xiaoxin pad 2024 э у магазині "Smarticase".
ВІдправка замовлень Новою поштою щодня (згідно графіка роботи магазину) і по всій Україні.
Залишайте замовлення на сайті цілодобово, а ми їх обов'язково опрацюємо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 166.3 мм |
| Ширина пристрою | 255.2 мм |
| Товщина пристрою | 7.1 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo Tab M11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | чорний |
| Модель ч охолодження | shield |
| Колір | веселка |
- Ціна: 479 ₴








