Новинка

Червоний чохол View Flip Cover для смартфона Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL ZE500KG
205 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ASZENL03
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акуратний функціональний чохол View Flip Cover для смартфона Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL ZE500KG у червоному кольорі купити в магазині Smart Case за привабливою ціною
Спеціальне економізація:
Чохол Asus Zenfone ZE500KL + захисне загартоване скло за 280 грн!
Купив смартфон Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL, у Вас напевно відразу виникає питання, Який чохол-книжка для нього підібрати, щоб смартфон залишався зручним у використанні, не потовщувався чохлом і водночас був елегантним і красивим.
Є просте розв'язання Вашого питання!
Купить чехол-книжка для смартфона Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL у червоному кольорі з функцією View Flip Cover і придбаєте нові можливості у використанні Вашого смартфона Asus Zenfone 2.
Відео огляд чохла буде доступний у час, що блищить
Купити чохол для Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL дуже легко!
Просто зробіть замовлення в нашому магазині SmartCase.
Розмістити замовлення ви можете через кошик на сайті або за дзвінкою на контактний номер ( вказаний у шапці)

View Flip Cover чохол-книжка розроблений виробником спеціально для того, щоб використання смартфона Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL було зручним і функціональним і приносячи тільки позитивні емоції!
Функція чохла View Flip Cover ― видозмінення дисплей смартфона, підлаштовує його під роботу у вікні обкладинки чохла-книжки. А саме, швидкий доступ до приймання дзвінків, фотокамері, перегляду часу, ліхтарика та іншого корисним функціям мобільного ґаджета.

У обкладинці чохла вбудований спеціальний магніт, який забезпечує роботу режиму View Flip Cover
Телефон Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL зручно тримати в руці в чохлі View Flip cover.
Чохол не потовщує смартфон, оскільки знімається задня кришка телефона перед одяганням чохла. Телефонні розмови можна проводити за закритої обкладинки чохла, отвір для динаміка в обкладинці передбачений.

Купити чохол для Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL з функцією View Flip Cover — захистити Ваш смартфон від подряпин, уберегти оригінальну задню панель і дисплей від зношування + додати нових можливостей у використанні мобільного апарату.
Внутрішні розміри чохла точно відповідають розмірам смартфона Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL, 5 дюймів.
Є отвори під функціональні роз'єми, камеру.
Для того, щоб одягнути смарт Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL в чохол View Flip Cover, необхідно зняти задню кришку в смартфоні. Завдяки цій дизайнерській особливості, товщина пристрою в чохлі дорівнює товщині телефона.
Колір чохла — Червоний
Не пропустіть — захисне скло для Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL
Обкладинка чохла-книжки View Flip Cover виготовлена з високоякісного міцного матеріалу полиуретана. Тримач смарфтона (задня панель чохла) виготовлена з міцного пластику. На зовнішній стороні тримача є софттач покриття.
Смарфтону Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL буде красиво в цього чохла View Flip Cover!
Ціна чохла доступна для КОЖНОГО покупця!
Купити чохол для Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL з оперативною доставкою Новою поштою, Інтайм, Укріплої


Також пропонуємо придбати зручний стилус-авторучку. Дуже корисний аксесуар для смартфона з діагоналлю 5 дюймів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Asus |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Поліуретан |
| Призначення | Для телефону |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Червоний |
| Модель телефону | Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL |
| Виробник | Asus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 144 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Глибина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴






