
Протиударний чохол книжка для Amazon Kindle 2022 11th gen C2V2L3 з гумовим футляром обкладинка очі
385 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: amazon_c2v2l3_eyes
Один із самих надійних варіантів захисту крихітної і вразливої електронної книжки - це протиударний чохол книжка для Amazon Kindle 2022 11th gen C2V2L3 з гумовим футляром і товстими щільними кутами.
Обкладинка підходить суто для вказаної моделі пристрою з діагоналлю 6 дюймів - розміри читалки 157.8 х 108.6 х 8 міліметрів. Щоб не пролетіти з моделлю, обов'язково перевірте, чи номер Вашого рідера C2V2L3 (цей номер можна знайти на задній стінці електронної книги)

Модель чохла - Ivanaks Gum
Варіант кольорового забарвлення обкладинки - у виборі перемикача
Чому Вас зацікавить саме ця модель чохла-книжки для Amazon Kindle 2022 (C2V2L3):
- твердий захист (як щит у лицаря) над вразливим сенсорним екраном, виготовленим по технології E-Ink. щоб звести до мінімуму ризик пошкодження сенсора від випадкового натиску при переміщені пристрою в кармані;
- красиве кольорове оформлення, щоб підібрати чохол на Кіндл 2022 і для дорослого користувача, і для дітей;
- вимикання екрану із блокуванням при закриті кришки) опція smart cover);
- еластичний гумовий футляр не боїться фізичного впливу і натиску, створює суцільний броньований щит навколо корпусу електронної книги;
- потовщення на кутах, щоб, у разі падіння, пристрій не тріснув;


Розумний чохол книжка (обкладинка) Ivanaks Gum для Amazon Kindle 11 покоління C2V2L3 (2022) з малюнком - це топовий варіант захисту, адже відомо, що саме гума здатна витримувати силу сильних поштовхів і не руйнуватись ( не ламатись, не утворювати тріщини).
Весь асортимент обкладинок для вказаної моделі можете переглянути на вітрині магазину Смартікейс за посиланням - тисніть на посилання.
Купити чохол для Amazon Kindle 2022 з доставкою по всій Україні. Обирайте якісне!
,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 6" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Гума |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для електронної книги |
| Висота пристрою | 157.8 мм |
| Ширина пристрою | 108.6 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6 дюймів |
- Ціна: 385 ₴





