
Рожевий чохол книжка для Samsung Galaxy tab A9 8.7 SM-X110 SM-X115 з ударостійким футляром-дном
400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: pink_flat_a9lite
Класичний варіант захисту для планшета з еластичним футляром-фіксатором, що утримує обкладинку на пристрої -це протиударний чохол книжка для Samsung Galaxy tab A9 8.7 SM-X110 SM-X115
Модель - ivanaks flat
Колір обираємо - у перемикачі варіантів (відтінків)
Все різноманіття чохлів для широкого кола користувачів представлено на полиці магазина "Smarticase" - тисніть на світлину внизу і переходьте до ознайомлення!
Якщо Вам доводилось купувати чохлом, яким Вам не підійшов за розміром, то Вам точно варто перевірити номер моделі свого планшета (SM-X110 або SM-X115):
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB Wi-Fi Graphite (SM-X110NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB Wi-Fi Silver (SM-X110NZSA)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X110NZAE)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB LTE Graphite (SM-X115NZAA)
- Samsung Galaxy Tab A9 4/64GB LTE Silver (SM-X115NZSA)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB LTE Graphite (SM-X115NZAE)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB Wi-Fi Silver (SM-X110NZSE)
- Samsung Galaxy Tab A9 8/128GB LTE Silver (SM-X115NZSE)
Класичний чохол книжка Ivanaks Flat для Samsung Galaxy Tab A9 8.7 з протиударним футляром із гуми і його суттєві особливості:
-
легкий і міцний, обкладинка виготовлена із сучасних полімерів, що формують комплексний захист (ніби щит) навколо планшету зі всіх сторін. Товщина стінок достатня, щоб убезпечити захист для корпуса пристрою у разі падіння, але не товста і не робить із планшета грубу книжку. Планшет Samsung Galaxy tab a9 виглядає сучасно в обкладинці Ivanaks Flat. Спокійні відтінки без малюнків підходять для дорослих і похилих користувачів планшета, не викликають негативного нервового збудження;
-
передбачає захист для дисплея і можливість підставки, що дозволяє зі спокійним серцем брати планшет із собою в школу чи на навчання, користуватись пристроєм як вдома, так і на роботі, а також знайти місце для гаджета у власному авто. Кришка чохла виготовлена із твердих ABS пластин, які рухаються і дозволяють розмістити Самсунг таб а9 в положенні, зручному для читання чи перегляду відео;
-
класичний вигляд у варіанті чохол книжка, що передбачає захист не тільки для корпуса, але і для дисплея планшета. Кришка повністю покриває площу екрана, коли пристрій не використовується;
-
поверхня софт тач дозволяє міцно утримувати чохол для Samsung Galaxy Tab A9,як однією рукою, так і обома долонями. Матова поверхня не ковзка і мінімізує ризик випадково не втримати планшет;
-
широка гама відтінків обкладинки для всієї сім'ї. Традиційні темні відтінки для чоловіків (чорний, сапфір), зелений колір для цінителів або військових, а також відтінки для жінок; рожева пудра, блакитний, лавандовий, світлий зелений (м'ята);
-
протиударний футляр в монолітному виконанні, що не боїться тиску і поштовхів. Еластичний футляр не утворює тріщин від ударів, легко витримує натиск і не довготривалу зміну форми, міцний і надійний. Ivanaks flat - це хороший чохол на Samsung Galaxy tab a9 для тривалого використання;
Якщо У Вас досі не захищений дисплей планшета, рекомендуємо закупитись загартованим захисним склом. Магазин "Смартікейс" дарує знижку у розмірі 20 гривень на будь-який варіант захисного скла на Samsung galaxy tab a9 8.7 при замовлені обох товарів у одному замовленні. Тисніть на світлину зі склом - переходимо до вибору!
Протиударний чохол книжка для Samsung Galaxy tab A9 із гумовим дном виготовлений у відповідності до особливостей моделі вказаного планшета, одягається шляхом обережного вдавлювання пристрою і футляр і передбачає зручну підставку для розміщення на рівній горизонтальній поверхні. Далі ми наведемо Вам світлини із всієї палітри відтінків, щоб Ви змогли порівняти їх і обрати той, що до вподоби!







Розміщуйте замовлення на чохол для Самсунг Таб а9 у "Смартікейс" у будь-який час доби на сайті магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 124.7 мм |
| Ширина пристрою | 211 мм |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab A9+ |
| Модель ч охолодження | Flat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | рожна пудра |
- Ціна: 400 ₴









