Топ продаж

Чорний чохол-книжка MOFI для смартфона Asus ZenFone 2 Laser ZE550KL Ze551KL екошкіра
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ASZENL17
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Перевірений часом варіант захисного чохла з красивою еко кожей для смартфона Asus ZenFone 2 Laser ZE550KL ZE551KL купити в магазині Smart Case з оперативним відправленням!
Спеціальне пропонування!
Чохол-книжка Asus Zenfone ZE550KL + захисне скло за 330 грн!
Чим такий гарний чохол-книжка для Asus Zenfone 2 Laser від MOFI і чому все подобається такий дизайн:
― стильна, красива обкладинка зі шкіри PU додає шарму смартфону Asus ZenFone ZE550KL
— міцна шкіра, не пропускає вологу, приємно тримати у руці чохол Asus Zenfone Laser Ze550KL
― еластичний силіконовий бампер повністю охоплює корпус телефона та захищає від пошкоджень мобільний пристрій
― є можливість фіксації смартфона в горизонтальному положення для перегляду кінофільмів

Купити чехол Asus Zenfone Laser Ze550KL можна оформивши замовлення на нашому сайті!
Оперативне надсилання всією Україною Новою поштою, Інтайм або Укрпошта!
Шкіряний чохол-книжка Asus Zenfone Ze550KL прекрасно із захистом Вашого мобільного товариша. Чехол MOFI — це гарний стильний аксесуар із додатковими фішками застосування для Вашого смартфона Asus ZenFone 2 Laser!
Нагадуваннямо, що захисне скло Asus Zenfone Laser Ze550KL тільки доповнює бали в рівнях захисту смартфона! За невисокої ціни скла, воно дарує високу міцність!
Зробити замовлення на чехол-книжка Asus Zenfone Ze550KL можна прямо зараз!

Силіконовий бампер є всередині аксесуара, матеріал міцний і довго слугує. Розміри силіконового бампера Порівняні з дизайном смартфона Asus ZenFone 2 Laser ZE550KL Ze551KL, передбачені всі необхідні отвори.
Переваги силікону ― добрі протиударні властивості, довгий термін експлуатації.
Розміри силіконового бампера:
153 х 78 х 10 мм.
Колір обкладинки чохла — чорний
Зовнішній матеріал чохла-книжки MOFI LEATHER CASE являє собою високоякісну штучну міцну екошкіра PU. Матеріал приємний на дотик, гарний і дійсно схожий на натуральну шкіру!

Чохол-книжка для Asus Zenfone 2 Laser від бренда MOFI є чудовою альтернативою захищеним бамперам та іншим варіантам чохлів, адже його вже встигли оцінити сотні власників смартфона Asus Zenfone ZE550KL ZE551KL

Чохол Asus Zenfone 2 ZE550KL у рішення MOFI CASE дає змогу насолоджуватися переглядом відео на смартфоні Asus ZenFone 2 Laser без потреби утримувати Ваш телефон у руках! Досить поставити мобільний пристрій в горизонтальне положення на твердій поверхні та насолоджуватися переглядом!

Смарфтону Asus ZenFone 2 Laser ZE550KL буде безпечно в цього чохла!
Чехол Asus Zenfone 2 ZE550KL створений для захисту Вашої мобільної техніки!

Купити чохол Asus Zenfone 2 ZE550KL від Mofi case доступно для всіх жителів України

Доставка Укріплішою, Новою Поготів, Інтайм!
Щоб купити чохол для Asus ZenFone 2 Laser ZE550KL досить зателефонувати за контактним номером або зробити замовлення через коризин в магазині Smart Case

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Asus |
| Виробник | Mofi |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Призначення | Для телефону |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 153 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Asus ZenFone 2 Laser ZE550KL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному пакованні





