
Різнобарвний чохол книжка для Xiaomi Redmi Pad SE (11) обкладинка протиударна "Ейфелева вежа/ Париж)
570 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: eifeltower_prints_redmise11
Зручний і красивий чохол для користування планшетом Xiaomi Redmi pad se 11 дітьми, і не тільки. Захисна обкладинка + футляр із еластичної гуми формують непробивний захист навколо планшета 11 дюймів. А магнітна застібка допоможе утримувати кришку закритою, коли потрібно донести пристрій цілим в школу чи до друзів.
Модель - Ivanaks Prints
Забарвлення - обираємо у перемикачі (5 варіантів)
Якщо Ви бажаєте захистити планшет від імовірних пошкоджень і руйнування, повноцінно і із задоволенням користуватись гаджетом в різних місцях, а також обрати кольлоровий чохол для Xiaomi Redmi pad se (11) - Тисніть на фотографію, і робіть замовлення із асортименту магазина "Смартікейс".
Чохол книжка Ivanaks Prints виготовлений для пристрою від виробника Xiaomi, який має діагональ дисплея 11 дюймів і один із таких номерів моделі - 23073RPBFG, 23073RPBFC або 23073RPBFL. Також список доповнюємо такими пристроями:
-
Xiaomi Redmi Pad SE 6/128GB Graphite Gray
-
Xiaomi Redmi Pad SE 6/128GB Lavender Purple
-
Xiaomi Redmi Pad SE 6/128GB Mint Green
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8/128GB Graphite Gray
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8/128GB Lavender Purple
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8/256GB Graphite Gray
- Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray (VHU4448EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Mint Green (VHU4453EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Lavender Purple (VHU4451EU)
-
Ксяомі редмі пад сі

Враховуючи, що планшетом має користуватись дитина, а саме вразливе місце на пристрої - це його сенсорний дисплей, не варто випробовувати долю, а краще одразу купити хороше захисне скло ( загартоване) для Xiaomi Redmi pad se 11 і отримати знижку 20 гривень( на комплект чохол + скло).
Всі інформація щодо асортименту захисного скла для Xiaomi redmi pad se 11 - за посиланням (тисність на світлину)
Захисний чохол для дитини на Xiaomi Redmi pad SE (11) ( редмі пад сі) протиударний із зображенням тварин має ряд особливостей:
-
двох факторний захист навколо планшета, що формується за рахунок твердої обкладинки, яка повністю оберігає всі вразливі частини пристрою від прямого контакту із планшетом, і еластичного чорного футляра із гуми (TPU), який як міцні долоні, надійно утримує гаджет у захисному аксесуарі;
-
швидка зміна положення планшета із режиму "безпечний" в режим "підставка". Дизайн передбачає можливість розмістити планшет в одному із двох варіантів вертикального розміщення пристрою ( по відношенню до твердою площини) і, при цьому, не потрібно робити маніпуляцій із кришкою. Це зручно!
-
надійне утримання кришки чохла в закритому положенні за допомогою магнітною застібки, яка прикрашена зображенням головного героя сюжету обкладинки. Xiaomi Redmi pad se чохол із кольоровою обкладинкою представлений із зображенням котика, собачки (мопс), тигра, сови, також Ейфелевої вежі;
-
два кармани для карток, якщо Вам потрібно поряд із планшетом мати банківську платіжку картку чи календарик (візитівку);
-
протиударний захисний чохол, який дійсно допоможе зберегти цілісність планшета у ситуаціях, коли не очкуєш лиха;



Будемо раді допомогти Вам у придбанні оригінального чохла для планшета Xiaomi Redmi pad se (11) - залишайте замовлення на сайті у будь-який час, і ми його опрацюємо в робочий час інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 167.1 мм |
| Ширина пристрою | 255.5 мм |
| Товщина пристрою | 7.4 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель планшета | Xiaomi Redmi Pad SE |
| Забарвлення | Ейфелева вежа ( Париж) |
- Ціна: 570 ₴










