
Рожевий силіконовий чохол футляр для Lenovo Tab Plus Tb351FU (ударостійка гума)
500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Tb351-silicon_pink
Міцний полімер, який відмінно вирішує задачу тривалого і корисного використання планшетного пристрою, виготовлений як суцільний гумовий костюмчик і позбавлений недоліків пластикових чохлів-книжок - це силіконовий чохол для Lenovo Tab Plus Tb351FU із ударостійкої гуми.
Модель чохла - Ivanaks Soft Suit
Колір захисного чохла для замовлення обираємо у перемикачі варіантів
Захисний футляр (бампер) розроблений суто на вказану модель планшетного комп'ютера Lenovo, враховує особливості його розміру, товщини і відкидної підставки-опори, тож користуватись Lenovo Tab plus у чохлі Ivanaks буде зручно і комфортно. Довідково, наводимо список сумісних моделей. Не дивуйтесь, якщо ви не знайдете саме свою версію з цієї лінійки, адже список моделей може періодично поповнюватись виробником, тому звертайте увагу на основний момент, а само НОМЕР МОДЕЛІ, який має вигляд TB351FU.
- Lenovo Tab Plus 8/128GB Luna Grey (ZADX0094UA)
- Lenovo Tab Plus 8/256GB Luna Grey (ZADX0043UA)
- Lenovo Tab Plus 8/128GB Wi-Fi Luna Grey + Case (ZADX0136UA)
- Lenovo Tab Plus 8/256GB Wi-Fi Luna Grey (ZADX0145UA)
- Xiaoxin pad studio 2024
Асортимент цієї моделі не обмежується одним кольором, то ж Ви маєте чудову можливість підібрати чохол для Lenovo Tab Plus Tb351FU у забарвлені, яке Вам буде до вподоби. Реальні фотознімки і зрозуміле пояснення характеристик кожної із моделей Ви знайдете за посиланням - натискайте пальчиком (чи курсором) на фотографію внизу.
Придбати захист на екран для планшета Lenovo Tab plus можна одночасно із замовленням чохла під вказану модель. Захисне скло - це важливий аксессуар, який не варто нехтувати. За доволі низьку ціну ви отримуєте впевненість у захисті екрану Вашого недешевого планшета. Даруємо знижку 20 гривень на будь-який варіант захисного скла із асортименту, тисність на фотографію для замовлення скла для Леново таб плюс!

Протиударний силіконовий чохол (футляр) для планшета Lenovo Tab plus Tb351FU у варіанті Ivanaks soft Suit купують для таких цілей:
-
щоб захистити алюмінієвий корпус пристрою від появи подряпин, а також від тріщин (при сильних зіткненнях) ;
-
не обмежувати себе у зоровому контакті із дисплеем при перегляді відео чи спілкуванні по відео зв'язку.
-
зберегти цілісність кутів планшетного комп'ютера за рахунок товстих гумових ущільнень, які виконують роль бамперу (буферу), але при цьому фізичного не руйнуються від удару;
-
забезпечити впевнений хват планшета Lenovo Tab Plus за рахунок не ковзкої, матової поверхні;
-
підібрати бажаний колір гумового захисту під Ваш настрій, цілі використання тощо;
-
сформувати високий запобіжний бортик по краям екрану, що створює додаткових захист для крихкого і вразливого дисплею 11,5 дюймів
(Lenovo tab plus чохол і його основні властивості на фотографіях)



Lenovo Tab plus Tb351FU чохол у обраному Вами кольорі можна замовити на сайті магазину "Смартікейс". Для цього оберіть необхідний колір у перемикачі, додайте його у корзину і вкажіть повну адресу і контактний номер мобільного для відправки замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11.5 |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 174.25 мм |
| Ширина пристрою | 268.33 мм |
| Товщина пристрою | 7.7 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель планшета | Lenovo Tab plus Tb351FU (Xiaoxin Pad Studio 11.5 2024) |
| Забарвлення | black ( чорний) |
- Ціна: 500 ₴






