
Сірий чохол книжка для Xiaomi Redmi pad se 8.7 з магнітною кришкою Ivanaks hard grey
400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: grey_hard_se_lite
Виконання в класичному стилі, в один колір, для дорослої аудиторії користувачів планшета - це чохол книжка для Xiaomi Redmi pad se 8.7 з магнітною.обкладинкою
Модель - ivanaks hard
Колір обкладинки - обираємо у перемикачі відтінків
Магазин "Смартікейс" пропонує широкий ассортимент відтінків захисної обкладинки, щоб задовольнити потреби широкого кола користувачів і обрати для Xiaomi Redmi pad se 8.7 чохол в потрібному саме Вам кольоровому оформленні. Тисніть на фотографію і переходьте до огляду!
Обкладинка чудово підходить для користування з такими моделями пристроїв:
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB LTE Graphite Gray (VHU5027EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5098EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB Wi-Fi Sky Blue (VHU5054EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB LTE Graphite Gray (VHU4988EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5072EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB LTE Sky Blue (VHU4956EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB Wi-Fi Sky Blue (VHU5070EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4926EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB LTE Graphite Gray (VHU4925EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Sky Blue
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU5025EU)
-
Xiaomi Model 24076RP19G


Не наражайте планшет на небезпеку, зробіть все можливе, щоб захистити дисплей від можливого випадкового пошкодження. Пропонуємо хороший вибір загартованого скла, ще й зі знижкою 20 гривень на будь-який варіант (при комплексному замовленні). Тисніть на світлину - купуйте якісне захисне скло для Xiaomi Redmi pad SE 8.7 (24076RP19G).
Класичний чохол книжка для Xiaomi Redmi pad SE 8.7 (24076RP19G) в твердому футлярі - це один із самих відомих типів чохлів і користується великою популярністю. І ось чому:
-
відчуття, що Ваш планшет нарешті отримав гідний рівень захисту і Ви можете не турбуватись, що випадково зловите подряпину, виникає буквально за перші хвилини, як Ви одягли чохол на Xiaomi Redmi pad se 8.7;
-
це базовий захист для портативного пристрою, виконаний із міцним і щільним пластиковим футляром і кришкою. Аксессуар тримається збалансовано на планшеті і відповідає обраній моделі на 100 відсотків;
-
магнітна кришка - одна із головних переваг чохла Ivanaks hard, адже виконує декілька задач Перша - це захист дисплею від можливого дотику із металевими предметами, що залишають слід на склі. Друга - це підставка для розміщення планшета Redmi pad se 8.7 у положенні для перегляду відео контенту або для ігор. Третя - це утримання кришки над екраном пристрою, коли це потрібно;
-
потовщені кути, адже найчастіше від падіння руйнуються кутові частини планшетного комп'ютера;
-
красива і міцна шкіра PU, яка і виглядає гарно і забезпечує надійне утримання пристрою в руках користувача. Матова поверхня забезпечує стильний і дорогий вигляд Вашого планшета, менш помітно брудниться;



Замовлення надсилаємо по всій Україні!
Чохол книжка для Xiaomi Redmi pad se 8.7 з магнітною.обкладинкою доступний для придбання у магазині "Smarticase" і Ви можете залишите замовлення на обраний Вами варіант кольору обкладинки у будь-який час. а ми його обов'язково опрацюємо.
Чохол на Xiaomi Redmi pad se 8.7 можна обрати для чоловіка, для бізнес леді, для літньої жінки і для офісного працівника, адже одно кольорове виконання (без малюнків) дозволяє створити стильний вигляд Вашому планшету у класичному виконанні.
Залишайте замовлення і ми його обов'язково опрацюємо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 125.5 мм |
| Ширина пристрою | 211.6 мм |
| Товщина пристрою | 8.8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi Redmi pad se 8.7 дюймів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | чорний |
- Ціна: 400 ₴











