
Чехол книжка з котиком для Xiaomi Redmi pad se 8.7 модель ivanaks hard "Надобраніч"
425 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: goodnigth_hard_se_lite
Обкладинка із малюнками для хлопчиків різних вікових груп, твердий захисний футляр із чіткою відповідністю до моделі планшета - це чохол книжка на планшет Xiaomi Redmi pad se 8.7 в серії "Для хлопчиків"
Модель - ivanaks hard
Варіант візерунку на обкладинці - обираємо у перемикачі
Якщо Вашій дитині не цікавить чохол, який має тільки один колір на обкладинці, а потрібно щось цікаве і унікальне, то Вам обов'язково потрібно відвідати нашу вибірку кольорових захисних обкладинок. Тисніть на фотографію і переходьте до огляду!
Отримати оригінальний чохол, що буде відповідати саме вашій моделі більше шансів, якщо Ви знайдете модель Вашого планшета у наступному списку :
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB LTE Graphite Gray (VHU5027EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5098EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB Wi-Fi Sky Blue (VHU5054EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB LTE Graphite Gray (VHU4988EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5072EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB LTE Sky Blue (VHU4956EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB Wi-Fi Sky Blue (VHU5070EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4926EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB LTE Graphite Gray (VHU4925EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Sky Blue
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU5025EU)
-
Xiaomi Model 24076RP19G


Суттєво підвищити рівень захисту планшета в несподіваних ситуаціях, уберегти крихкий і вразливий екран він можливих пошкоджень простіше, ніж гадається. Просто придбайте якісне захисне скло для екрану планшета Xiaomi Redmi pad se 8.7. Тисніть на зображення скла - обирайте потрібний саме Вам варіант.
Дитячий чохол книжка для Xiaomi Redmi pad SE 8.7 (24076RP19G) з твердими стінками, модель Ivanaks hard або чому потрібно купувати те, що подобається дитині:
-
кумедне оформлення обкладинки чохла саме в сучасному дитячому стилі - це те що оцінить Ваша дитина. Це може бути суто чорний чохол із зображенням очей очей і напису "не чіпай", або ж зображення котика, який одним оком вже пірнув у країну снів, а іншим ще намагається підтвердити свою присутність тут. Також чималою популярністю користується Xiaomi Redmi pad se 8.7 чохол графіті, який полюбляють купувати для школярів і студентів;
-
це гарантований захист для прbстрою від появи подряпин, адже активне користування планшетом неминуче призводить до погіршення зовнішнього вигляду планшета, якщо ним користуватись, так як є, з коробки. Захисний чохол книжка для планшета Ксяомі редмі пад сі 8.7 виготовлений із декількох типів матеріалів, що забезпечують міцність аксессуара, безпечний дотик пристрою і обкладинки, а також сучасний вигляд за рахунок матової шкіри PU;
-
можливість користуватись планшетом в різних просторових позиціях , тобто можна не тільки розмістити планшет в класичному книжному форматі, а також використати положення підставки, щоб було зручніше дивитись на екран, або з ним взаємодіяти;
-
захист при падінні за рахунок товстих пластикових потовщень по кутах футляру, які хоч і можуть зруйнуватись від удару, але збережуть цілісність корпусу планшета, в чому і полягає головна задача захисної обкладинки;



Замовлення надсилаємо по всій Україні!
Чохол книжка для хлопчика на планшет Xiaomi Redmi pad se 8.7 у моделі ivanaks hard передбачає 3 можливі варіанти кольорового оформлення, і вони настільки різні, що іноді купують відразу 2 або всі три, щоб дитина могла періодично міняти їх собі ( а чому б і ні!).
Залишайте Ваші замовлення на сайті і ми їх обов'язково опрацюємо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 125.5 мм |
| Ширина пристрою | 211.6 мм |
| Товщина пристрою | 8.8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Xiaomi Redmi pad se 8.7 дюймів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Надобраніч ( Котик) |
- Ціна: 425 ₴











