
Чохол книжка для дівчинки на Xiaomi Redmi pad se 8.7 (ксяомі пад сі 8,7) твердий фуляр ivanaks hard "єдиноріжка"
425 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: unicorn_hard_se_lite
Твердий захисний чохол, оформлений із цікавими кольоровими сюжетами на обкладинці (єдиноріжка, метелики, фея), щоб додати індивідуальності планшету і позитивних емоцій його власнику - це чохол книжка Xiaomi Redmi pad se 8.7 в серії "Для дівчаток"
Модель - ivanaks hard
Варіант візерунку на обкладинці - обираємо у перемикачі
Особливий підхід до вибору чохла для дитини, порівняння можливих варіантів, що найбільше користуються попитом у дітей і їх батьків, реальні світлини від власника магазину "Смартікейс"- все це і навіть більше за посиланням. Тисніть на фотографію і переходьте до огляду!
Дбаємо про зручність покупок у магазині "Smarticase", тому наведемо список сумісних моделей, які відповідають даному варіанту захисного чохла:
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB LTE Graphite Gray (VHU5027EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5098EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/64GB Wi-Fi Sky Blue (VHU5054EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB LTE Graphite Gray (VHU4988EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU5072EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB LTE Sky Blue (VHU4956EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4/128GB Wi-Fi Sky Blue (VHU5070EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4926EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB LTE Graphite Gray (VHU4925EU)
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Sky Blue
-
Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 6/128GB Wi-Fi Mint Green (VHU5025EU)
-
Xiaomi Model 24076RP19G


Планшет в руках дітей - це доволі ризикове рішення для батьків, адже висока активність дітей і, часом, не акуратність, може вартувати чималих витрат для заміни пошкодженого екрану планшетного пристрою. Не ризикуйте і не жалійте кошти на якісне загартоване скло . Тисніть на зображення товару знизу - і обирайте захист на дисплей планшета Xiaomi Redmi pad se 8.7
Захисний чохол книжка Ivanaks hard для Xiaomi Redmi pad SE 8.7 (24076RP19G) з малюнком для дівчинки допоможе батькам і дітям у вирішенні наступних задач:
-
носити планшет дітям на заняття, зручно і безпечно читати і здійснювати пошук необхідної інформації в мережі інтернет. Пристрій максимально захищений від появи можливих подряпин чи продавлювання екрану під час переміщення у портфелі. В цьому допомагає міцний футляр із пластику ABC і тверда кришка, яка слугує захисною палітуркою для планшета Ксяомі редмі пад сі 8,7;
-
забезпечити зручне розміщення планшета на столі чи за партою, щоб дитина могла зосередитись на навчанні або перегляді контенту, а не тримати гаджет в руках;
-
індивідуалізувати зовнішній вигляд пристрою, обрати кольоровий чохол для Xiaomi redmi pad se 8.7 із зображенням Єдиноріжки або феї, що там полюбляють дівчатка ;
-
при випадковому падінні планшета на підлогу, обкладинка Ivanaks захистить його від безумовного руйнування, адже сам корпус футляра виготовлений із твердого і ударостійкого пластика, і, крім того посилений товстими кутами;



Замовлення надсилаємо по всій Україні!
Чохол книжка для дівчинки на Xiaomi Redmi pad se 8.7 (ксяомі пад сі 8,7) із твердим футляром і цікавими кольоровими сюжетами Ви маєте можливість придбати із доставкою у бідь-яку точку України, куди здійснюють доставку логістичні компанії
Залишайте замовлення на сайті у бідь-який сам і ми їх обов'язково опрацюємо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8.7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 125.5 мм |
| Ширина пристрою | 211.6 мм |
| Товщина пристрою | 8.8 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Redmi Pad SE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Єдиноріжка |
- Ціна: 425 ₴










